HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Hello Nea kpoper !~

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Jo♥

PostSubject: Hello Nea kpoper !~   Thu Apr 19, 2012 10:41 pm

Me lene Ioanna kai eimai h aderfh ths Marys.Eimai A+,V.I.P kai Shawol !
Den akoyo para poly kpop alla twra teleytaia arxisa na akoyo ! Oi bias moy einai apo toys BIGBANG :: Koyniados moy(GDragon) apo toys MBLAQ:: Joon kai apo toys Shinee:: Minho
Akoyo akoma LEDApple,Ukiss,MIB,CNBLUE,DOUBLEA kai B1A4
Apo ta koritsistika akoyo 2ne1
Xarhka pous sas gnorisa !
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Thu Apr 19, 2012 10:51 pm

Ιωάννα!!!!

Εγώ είμαι η Δανάη 18 χρονών, από αθήνα. Εδώ και δύο χρόνια ακούω ασιάτικη μουσικη αλλα η κορεάτικη γλώσσα με τράβηξε πιο κοντά από τις άλλες!!!!
Αγαπημενο μου γκρουπ εδω και έναν χρόνο είναι οι Big Bang & ο αγαπημενος μου είναι ο ΤΟΠ.....
Ακούω ακομα Block B, 2NE1, B.A.P, DBSK......και άλλα ακομα συγκροτηματα.... Ομως αυτα είναι τα πιο αγαπημενα μου....
Να περάσεις καλα στην παρέα μας..... n S u around...!!!!
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
Jo♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Thu Apr 19, 2012 10:56 pm

Xarhka gia thn gnorimia Danai kai einai oraia ta groups pou akous !
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Thu Apr 19, 2012 11:05 pm

Γεια σου φουλα χαχα ! εισαι και εσυ τωρα μερος της παρεασ μας χαχ ! θα σου κανω ιντρο αν και τα ξερεισ ^^

Γεια με λενε Μαιρη ^^ ειμαι φαν των BIGBANG ^^
και των MBLAQ(που ειναι στην πρωτη θεση) μετα ειναι οι INFINITE, X-FIVE,SHINEE,UKISS,BTOB,BLOCK B,HIT-5,B1A4,CNBLUE,SUJU,AA,MIB,LED APPLE ,TVXQ,DALMATIAN & TEEN TOP,EXO & NU'EST
Oι μπιας μου ειναι ο GDragon(ο πρωτος μου ανδρας ^^) ο GO(o δευτερος ανδρας μου !) ο JongHyun(shinee),Kevin,SeHun,MinHyuk &JR(Junior Royale) !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Fri Apr 20, 2012 1:05 am

geia s ioanna!!m lene Niki.Eimai b2uty kai arxizw na ginomai kai exotic^^akouw episis mblaq,2pm,2am,shinee,big bang,suju,cn blue,f.t island kai polla alla!(xaxax m tn kouniado s?dn ntrepesai??xaxaax emena apo bb m aresei pl o seungri kai t.o.p/apo mblaq agapimenos m einai o thunder kai shinee o jonghyung :P) kalws irthes!! have fun^^
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Fri Apr 20, 2012 1:42 am

Hello Jo!!!!!!

Ειμαι η Κατερινα(Κατια για τους περισσοτερους), 12 ετων,απο Ερετρια!
SHAWOL οσο δεν παει και ΛΑΤΡΕΥΩ τον Ταεμιν<3<3
Αλλα αγαπημενα μου συγγροτηματα ειναι οι 2NE1,Girl's Generation και Super Junior!
Γενικα δεν ειμαι τοσο kpoper της YGfamily αλλα μπορω να πω οτι τελευταια ακουω ΠΟΛΥ συχνα BigBang!!
Καλα να περασεις και ελπιζω να τα ξαναπουμε^__^~__^
Back to top Go down
Jo♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Fri Apr 20, 2012 3:41 am

@Flowertime Geia soy Niki xarhka gia thn gnorimia xexe ta pame para poly kala me ton koyniado moy kai gia ayto ayth h eley8eria sthn ekfrash xaxa moy aresoyn oi EXO alla dn toys xerw toso kala alla prospa8w na toys akousw

@Katia Geia soy Katia xarhka gia thn gnorimia ^^ oyte egw akoyw toso poly kpop (ama ayto enoeis) alla me epise h aderfh m na graftw ^^ dld eimai h mikroterh ?
Back to top Go down
eduard.martirosian

PostSubject: Jo♥   Fri Apr 20, 2012 4:39 am

Geia sou Ioanna kai Welcome!!Me lene Eduard kai akouw perisotero SNSD,SUJU,Shinee ime SM biased :P alla akouw kai ola ta alla kpop groups,cu around sto forum kala na pernas.
Back to top Go down
filrho
♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Fri Apr 20, 2012 7:04 am

aa wraia ki alles aderfoules!! ^^
Geia sou Ioanna kai kalws hr8es!!! =)
me lene Filareth k eimai k gw kainourgia edw st forum.. akouw o,ti m'aresei :P apo indie k underground mexri mainstream ;)
eimai VIP kai BJ!
agapaw YGent gt m'aresoun oloi oi artists (apo BB k 2NE1 mexri YG underground Jinusean, Masta Wu k etc..) k oxi t anti8eto ;)
sumpa8w polu k tn JUNGLEent gt einai mikrh alla me polu kalous artists epishs (Leessang, Tasha, MIB, Drunken Tiger)
m'aresoun epishs oi BEG, FTisland, CNBlue, 10CM, BAP, 2PM, 2AM k.a........................ xD
dn m'aresei na dialegw "fav" alla epeidh kollhsa me kpop thanks to BB and 2NE1 einai oi adunamies m! ^^
oute bias m'aresei na dialegw gt einai oloi enas k enas sts BB x3 TOP BIASED!LOL
WELCOME & CYA AROUND~
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Fri Apr 20, 2012 8:52 am

Jo♥ wrote:

@Katia Geia soy Katia xarhka gia thn gnorimia ^^ oyte egw akoyw toso poly kpop (ama ayto enoeis) alla me epise h aderfh m na graftw ^^ dld eimai h mikroterh ?

Vasika....oxi egw akouw KPOP apo to 2010,apla eimai piopoly fan tis SM...Yup!I'm not the dongsaeng any more!Cuz YOU are!!!!:Paax ti xara eimai unnie!!!!xD
Back to top Go down
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Sat Apr 21, 2012 2:04 am

Jo♥ wrote:
@Flowertime Geia soy Niki xarhka gia thn gnorimia xexe ta pame para poly kala me ton koyniado moy kai gia ayto ayth h eley8eria sthn ekfrash xaxa moy aresoyn oi EXO alla dn toys xerw toso kala alla prospa8w na toys akousw
xaxax enta3ei tote^^wraia,oti thes na matheis apo EXO pes m(eimai melos st international forum ts ^^) xarika kai egw gia tn gnwrimia^^
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Sat Apr 21, 2012 3:32 am

@Niki την αδελφη τοτε τι την εχουμε ? χαχα εγω τησ τους εμαθα ^^χαχα (πλακα κανω)
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Tue Apr 24, 2012 7:47 am

@ mairi xxaxa dikio exeis,3exastika^^(oi exo m exoun parei t miala mazi m allous:P)
Back to top Go down
Choi Ma Yuki

PostSubject: Annyong Haseyo! >.<   Thu Sep 20, 2012 10:18 am

[color=violet]Annyong !!!!!(and everyone who see this Annyong Haseyo!)
Jeonun Marianna imnida kai eimai 21 xronon.
I'm a new member!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zw sthn A8hna kai eimai kai egw kolhmenh me K-pop!Eimai kainourgio Member!!!^_^/
Latreuw Suju but my love is shinee(i respect Jonghyun and i love Minho!) allla maresoun ta perissoter K-pop groups!Exw dei apeira Drama's;Japanese,Korean,Taiwanese.....!
Eimai polu xaroumenh pou exei ginei auto to forum giati eixa arxisei na apogohteuomai arxizodas na pisteuw oti sth ellada den akoune poloi koreatikh h genika asiatikh mousikh! Egw soudazw se amerikaniko panepisthmio Mousikh(fwnitikh )ka8ws kai se edeio,episei paw se frodistirio gia Korean-Japanese!
Elpizw we can become friends!!!!!!!Bye bye!
[
/color]
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hello Nea kpoper !~   Today at 10:35 pm

Back to top Go down

Hello Nea kpoper !~
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1