HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Hallo everyone.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Minho

PostSubject: Hallo everyone.   Fri Mar 09, 2012 12:18 pm

Geia se olous me lene Mixali kai eimai akolouthos tou otidipote exei na kanei me ti korea gia ta teleutaia 4 xronia.Xeromai pou vrika to forum sas.

Elpizw na eisai oloi kala :)
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 12:31 am

Γεια με λενε Μαιρη ^^ ειμαι φαν των BIGBANG ^^
και των MBLAQ(που ειναι στην πρωτη θεση) μετα ειναι οι INFINITE, X-FIVE,SHINEE,UKISS,BLOCK B,HIT-5,B1A4,CNBLUE,SUJU,AA,MIB,LED APPLE ,TVXQ,DALMATIAN & TEEN TOP !
Oι μπιας μου ειναι ο GDragon(ο πρωτος μου ανδρας ^^) ο GO(o δευτερος ανδρας μου !) ο JongHyun(shinee) & Kevin !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 1:03 am

geia!!kalwsirthes!eimai i Niki.eimai fan twn B2ST,akouw episis big bang,2pm,shinee,super junior,2am k.a elpizw na s aresei edw!see you around!!
Back to top Go down
Minho

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 1:12 am

Kalws sas vrika paidia. Kai egw akouw oti akoute kai akoma perisotera mou kanei entipwsei pou den akoute DBSK - TVXQ i JYJ ^.^ alla entaksei de mporeis na tous grapseis kai olous :D
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 3:50 am

Μιχάλη!!!!

Εγώ είμαι η Δανάη 18 χρονών, από αθήνα. Εδώ και έναν χρόνο ακούω ασιάτικη μουσικη αλλα η κορεάτικη γλώσσα με τράβηξε πιο κοντά από τις άλλες!!!!
Αγαπημενο μου γκρουπ εδω και 7+ μηνες είναι οι Big Bang & ο αγαπημενος μου είναι ο ΤΟΠ.....
Ακούω ακομα Block B, 2NE1, B.A.P, DBSK......και άλλα ακομα συγκροτηματα.... Ομως αυτα είναι τα πιο αγαπημενα μου....
Να περάσεις καλα στην παρέα μας..... n S u around...!!!!
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
Minho

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 4:16 am

Xarika Danah :D .

Mallon tha eprepe na pw ligo parapanw gia ton eauto mou >.< haha.

Loipon as ta paroume apo tin arxi.

Me lene Mixali , Minho , Mingzhe (明着) sta kinezika. Eimai 23 xronwn kai exw thema me tin asia.
Menw ta teleutaia 4 xronia stin Agglia kai menw mono me atoma apo Kina :d.

Apo KPOP maresoun ta panta alla isws tha eprepe na pw merikes mpantes :

Male :

"RAIN" , Super Junior - Super Junior M, Se7en , Shinee , DBSK - TVXQ , Infinite , Brian , B.A.P , BLOCK B, Big Bang, Seungri , Taeyang , Teen Top , Aziatix , Time to shine klp :P (Einai pola opws eipa xD kai de kserw ti na protopw hahaha.

Kai se liges meres tou NU EST pou apla tha ta spasoun!!!

Female:

2NE1 , Hyuna , BOA , LEE Hyori , Sunny Hill , 4MINUTE , YEYO , Miryo , After School , Rania , Piggy Dolls , Miss - A , T-ARA , KARA , GP BASIC , Brown Eyed Girls , Narsha , "FX!!!!" , SNSD - GIRLS GENERATION e kai paei kai edw legontas !!!!

Milaw Ellinika , Agglika , Kinezika ( Mandarin ) , Mporw na katalavw kai na pw arketa se Iapwnika kai koreatika opws kai Vietnamezika.

Kai telos latrevw na kanw filous.

Elpizw na mi sas epriksa Mianhe!!!

Kai opws lene kai stin asia Please take care of me =P

Back to top Go down
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 7:44 am

Minho wrote:
Xarika Danah :D .

Mallon tha eprepe na pw ligo parapanw gia ton eauto mou >.< haha.

Loipon as ta paroume apo tin arxi.

Me lene Mixali , Minho , Mingzhe (明着) sta kinezika. Eimai 23 xronwn kai exw thema me tin asia.
Menw ta teleutaia 4 xronia stin Agglia kai menw mono me atoma apo Kina :d.

Apo KPOP maresoun ta panta alla isws tha eprepe na pw merikes mpantes :

Male :

"RAIN" , Super Junior - Super Junior M, Se7en , Shinee , DBSK - TVXQ , Infinite , Brian , B.A.P , BLOCK B, Big Bang, Seungri , Taeyang , Teen Top , Aziatix , Time to shine klp :P (Einai pola opws eipa xD kai de kserw ti na protopw hahaha.

Kai se liges meres tou NU EST pou apla tha ta spasoun!!!

Female:

2NE1 , Hyuna , BOA , LEE Hyori , Sunny Hill , 4MINUTE , YEYO , Miryo , After School , Rania , Piggy Dolls , Miss - A , T-ARA , KARA , GP BASIC , Brown Eyed Girls , Narsha , "FX!!!!" , SNSD - GIRLS GENERATION e kai paei kai edw legontas !!!!

Milaw Ellinika , Agglika , Kinezika ( Mandarin ) , Mporw na katalavw kai na pw arketa se Iapwnika kai koreatika opws kai Vietnamezika.

Kai telos latrevw na kanw filous.

Elpizw na mi sas epriksa Mianhe!!!

Kai opws lene kai stin asia Please take care of me =P

3ereis kinezika??teleia!!einai diskola?:P
Back to top Go down
Minho

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sat Mar 10, 2012 10:25 am

Einai arketa diskola logo tou tonismou giati exoune 4 diaforetikous tonous kai analoga me ton tono
i idia leksei mporei na simainei kati diaforetiko.

Alla einai poli wraia glwssa genika exw thema me tis glwsses panta mathenw ligo apo oles :D
Back to top Go down
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sun Mar 11, 2012 1:02 am

pwpw,toso diskola?katalaba...!!nai,akougetai pl wraia glwssa,m polles leptomeries!!:) kai emena m aresoun para pl oi glwsses,alla ama 3ekinisw mia,dn stamataw mexri n mathw t panta!!(auto mporei na einai kalo h provlima,analoga tn periptwsi :P)
Back to top Go down
Minho

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Sun Mar 11, 2012 2:15 am

Kalo einai auto haha giati egw diskola afosionome sinarpazomai apo pola pragmata kai epidi exw pola hobbie den eimai pote poli poli kalos se kati :P.

Alla me tin asia exw thema mporw na katalavw sxedon panta gia ti pragma milane oti glwssa kai na ne tous katalavainw haha.

Prepei na arxisw koreatika kapia stigmi...
Back to top Go down
Choi Ma Yuki

PostSubject: Annyong Haseyo! >.<   Thu Sep 20, 2012 10:07 am

Annyong Haseyo Mixalh!!!!!!(and everyone who see this Annyong Haseyo!)
Jeonun Marianna imnida kai eimai 21 xronon.
I'm a new member!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zw sthn A8hna kai eimai kai egw kolhmenh me K-pop!Eimai kainourgio Member!!!^_^/
Latreuw Suju but my love is shinee(i respect Jonghyun and i love Minho!) allla maresoun ta perissoter K-pop groups!Exw dei apeira Drama's;Japanese,Korean,Taiwanese.....!
Eimai polu xaroumenh pou exei ginei auto to forum giati eixa arxisei na apogohteuomai arxizodas na pisteuw oti sth ellada den akoune poloi koreatikh h genika asiatikh mousikh! Egw soudazw se amerikaniko panepisthmio Mousikh(fwnitikh )ka8ws kai se edeio,episei paw se frodistirio gia Korean-Japanese!
Elpizw we can become friends!!!!!!!Bye bye!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hallo everyone.   Today at 9:32 pm

Back to top Go down

Hallo everyone.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» HALLO DEUTSCHLAND - 2015-05-01 (RINA)