HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mai Ri Gi

PostSubject: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Fri Jan 13, 2012 1:43 am

Hi everyone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Me lene Maria kai eimai apo Katerini!
Xareika polu pou telika uparxoun kai alloi fun tis K-POP!!
O agapimenos mou einai o JANG GEUN SUK kai den ton allazo me kanenan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alloi agapimenoi pou exo einai ennooeite oi BIG BANG kai oi U-KISS pou einai oi simantikoteroi for me!!!!!1
Epeita mou aresoun kai oi SS501 pou ap'autous agapo polu kai thaumazo ton ton PARK JUNG MIN alla kai ton KIM HYUN JOONG!!!!!
Meta mou aresoun polu oi INFINITE, 2PM,TEEN TOP,SHINEE,2NE1,T-ARA,SISTAR,WONDER GIRLS,CNBLUE,F.T.ISLAND,MBLACK autoi apo tragoudistes kai siggrotimata!!!!!
Apo ithopoious eimai megali fun ton KIM BUM,LEE MINHO,Lee Dong Gun,LEE JUNG KI,YOON SI YOON,BI RAIN,Choi Daniel,Lee Ki Woo autoi pros to paron apo ithopoious vevaia iparxoun kai alloi polloi alla tha xreiastei na graso olokliri ekthesi gi'auto!!!!!!!
Elpizo na ginoume oloi filoi kai na leme tis apopsis mas gia tous agapimenos mas tragoudistes kai ithopoious!!!!
Soo see you again guys tha perimeno nea sas kai xareika polu !!!!
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Fri Jan 13, 2012 4:40 am

Γεια με λενε Μαιρη ^^ ειμαι φαν των BIGBANG ^^
και των MBLAQ(που ειναι στην πρωτη θεση) μετα ειναι οι INFINITE, X-FIVE,SHINEE,UKISS,BLOCK B,HIT-5,B1A4,CNBLUE,SUJU,AA,MIB,LED APPLE ,TVXQ,DALMATIAN & TEEN TOP !
Oι μπιας μου ειναι ο GDragon(ο πρωτος μου ανδρας ^^) ο GO(o δευτερος ανδρας μου !) ο JongHyun(shinee) & Kevin !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
Linda.sa

PostSubject: Annyeong!   Fri Jan 13, 2012 6:20 am

Mairiiiiiiiii xerom epou se vlepw edww
emena me ksereis xaxaxax me lene Linda eimai apo katerini k menw stin diplani odo
LIPON KALI MAS DIASKEDASI
Back to top Go down
Replay-Doo
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Fri Jan 13, 2012 9:29 am

Χαίρεται και από μένα, Μαρία !!!

Εγώ είμαι η Δώρα από Καλαμάτα, 18 χρόνων,πιστή fan των TVXQ! και Jaejoong biased.
Κρίμα που δεν είδα μέσα στην λίστα σου και τους DBSK αλλά ομολογώ πως λατρεύω τον Geun Suk. Είναι σκέτος γλύκας!!!

Εύχομαι να περάσεις καλά εδώ μαζί μας!
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Fri Jan 13, 2012 8:28 pm

Μαρία!!!!

Εγώ είμαι η Δανάη 18 χρονών, από αθήνα. Εδώ και έναν χρόνο ακούω ασιάτικη μουσικη αλλα η κορεάτικη γλώσσα με τράβηξε πιο κοντά από τις άλλες!!!!
Αγαπημενο μου γκρουπ εδω και 7+ μηνες είναι οι Big Bang & ο αγαπημενος μου είναι ο ΤΟΠ.....
Ακούω ακομα DBSK, 2NE1, Block B......και άλλα ακομα συγκροτηματα.... Ομως αυτα είναι τα πιο αγαπημενα μου....
Να περάσεις καλα στην παρέα μας..... n S u around...!!!!
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
rania
♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Sun Jan 15, 2012 1:15 pm

hellooooooooooooooooooo!!!!!! rania edw!!!!!eimai 19 apo 8essalonikh!!!!annyong!!*waves hand*

eimai pisto shawol kai my one and only bias einai o ONEW<3333
epishs eimai elf kai o bias m einai o leeteuk...[manari!!]
ektos apo auta..akouw oti m aresei..pou shmainei oti akouw ta perissotera kpop groups girls and boys me idiaiteres protimhseis se...MBLAQ,2NE1,BIG BANG,F(x),TVXQ kai pollous akoma!!!!

WELCOME AND HAVE FUN!!!!!S U AROUND!!

p.s o JKS kai o lee minho are to die for!!!!!!*bows to their epic hotness*
Back to top Go down
Inna
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Mon Jan 16, 2012 1:47 am

Hello Maria ...welcome! welcome!

so, geia sou k apo mena!!! eimai h Inna (21) apo athens
biggest BIGBANG fan ever kai T.O.P crazy biased
nice to mee yaa and have fun here!!

Hwaiting!!!

Until Whenever Is Our Promise!
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Mon Jan 16, 2012 2:28 am

Geia kai apo emena Mairi^__^ (polles maries mazeftikan:P)

Eimai i Katerina,apo Eretria...12xronwn kai Taemin biased!Shawol,sone kai ligo blackjack^__^
Apo snsd maresei i Sicca kai apo 2NE1 i Minzy...apo SHINee sou eipa idi xexexe:P
See you arround~~!

Last edited by SHINee-Katia on Tue Jan 17, 2012 3:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
flowertime
♥♥

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Mon Jan 16, 2012 5:37 am

Geia s maria!!me lene niki kai eimai 18 xronwn!(pwpw dn t exw sinithisei akoma,egina prosfata ::P)!apo k-pop akouw t panta alla protimw kiriws t male groups!agapimena m:beast.big bang.super junior.ss501.shinee.2pm.2am k.a !!!kalwsirthes stn parea mas!t leme!!
Back to top Go down
Choi Ma Yuki

PostSubject: Love Korea 2!!!   Thu Sep 20, 2012 10:12 am

Annyong !!!(and everyone who see this Annyong Haseyo!)
Jeonun Marianna imnida kai eimai 21 xronon.
I'm a new member!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zw sthn A8hna kai eimai kai egw kolhmenh me K-pop!Eimai kainourgio Member!!!^_^/
Latreuw Suju but my love is shinee(i respect Jonghyun and i love Minho!) allla maresoun ta perissoter K-pop groups!Exw dei apeira Drama's;Japanese,Korean,Taiwanese.....!
Eimai polu xaroumenh pou exei ginei auto to forum giati eixa arxisei na apogohteuomai arxizodas na pisteuw oti sth ellada den akoune poloi koreatikh h genika asiatikh mousikh! Egw soudazw se amerikaniko panepisthmio Mousikh(fwnitikh )ka8ws kai se edeio,episei paw se frodistirio gia Korean-Japanese!
Elpizw we can become friends!!!!!!!Bye bye!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Today at 2:56 pm

Back to top Go down

Love Korea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fridays Cry-Love is a Fire
» Stone love vs Body Guard vs Innercity 94
» City Rock v Stone Love: Spanish Town, JA 1991
» Inner City vs Stone Love 1993
» Jah Love Muzik: Hagley Park Rd. New Years 1979. (Brigadier Jerry)