HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
hotdbsk.gr
Proud mother of the forum

PostSubject: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 3:40 am

Εχθες ηταν η πρωτη επετειος του φορουμ μας αλλα επειδη δεν ειχα χρονο δεν μπορεσα να κανω το topic και να το γιορτασουμε οπως πρεπει~^^

Γι'αυτο σημερα αποφασισα να ανοιξω αυτο το topic για μια βδομαδα (μετα θα κλειδωθει) και εδω μεσα να κανει ο καθενας ΟΤΙ θελει!
Μπορειτε να κανετε καποιο βιντεο, καποια ζωγραφια η καποιο edit η να γραψετε καποια ευχη η ΟΤΙ αλλο θελετε!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ KPOP-ERS!!!!!

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!

Last edited by hotdbsk.gr on Mon Jun 20, 2011 8:52 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 3:53 am

OMONA!! NA MAS ZISEI AUTO TO IPEROXO FORUM!!

kai to eixa skeutei kai egw pws xthes ekleine ena xrono alla da fuck den i3era ti prepei na kanoume...xD

loipon tha grapsw mia mikri ekthesi loipon opoios thelei tin diavazei...xD

prwta apo ola thelw na euxaristisw tis admins tous "goneis" autou tou forum (we laugh at my bad humor) pou to dimiourgisan kai xaris auto katafera na mathw para polla sxetika me kpop kai genika me voithise para poli, mou emathe polla pragmata kai gnwrisa polla iperoxa atoma ta opoia den tha eixa tin eukairia pote na gnwrisw... mesw autou tou forum ezisa kai poli wraies stigmes (px to kpop party) kai genika pisteuw to oti bika se auto to forum itan ena apo ta kalitera (kai isws kai ta xeirotera) pragmata pou mou sinevisan fetos.
*xeirotera gt katakaika fetos me to pc kai exw ethistei...den 3erw ti tha simvei ama den iparxei pia to forum...
devastating. *

euxomai auto to forum na iparxei gia polla xronia akoma kai na gemizei me atoma~
eimai sigouri vevaia oti auto tha ginei apla elpizw na ginei kai na bgei se kalo.
euxomai na fanika kapoias xrisis sto forum kai na min eimoun plain annoyance xD

thelw na 3anaeuxaristisw tis admins gt ftia3an to forum kai mou prosferan ola osa anefera pio panw.
sigoura den metaniwnw oti bika sto forum kai sigoura euxomai ta kalitera gia auto kai elpizw na ginoume ena akoma kalitero forum kai na xairoume ipsilis ektimisews.xD

auta apo mena~

HAPPY BIRTHDAY GREEK KPOP FORUM~~ xD

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 4:05 am

D'aaaaaw einai toso gluko auto pou egrapses!!!! Sugini8hka T_T

Ellie mou egw kai h Efi eimaste eugnwmones se olous esas pou mas timhsate me th parousia sas! Gti emeis mporei na to ftia3ame alla xwris esas den 8a leitourgouse!!!

Euxaristoume polu <3

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 4:49 am

OMO!Ali8eia Lia unnie??????????

Lpn,8a symfoneisw (afti i or8ografia m!) me tin Ellie.
Einai toso teleia pou yparxei ena foroum gia Greek Kpop Lovers,poso malon pou ekleise kai 1 xrono!Genika,dn 3erw gia tous allous alla otan egw vrika to foroum,me ti voi8eia tis Lias<3,eniwsa S-U-P-E-R.Nomiza pos eimoun i moni pou akouga KPOP kai 3afnika vrika ton "kosmo mou"!!!
THNX EFI KAI LIA UNNIES!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back to top Go down
hotdbsk.gr

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 5:01 am

Emeis euxaristoume glukia mou!!!

(Huhuhu niw8w les kai exw idia mera gene8lia me thn Efi^^)

Oti allh voh8eia xreiasteis 3ereis pou mporeis na vreis kai emena kai thn Efi!!!

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
Eleanna

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 6:11 am

TI WRAIAAAAA !!!!! Congrats to our forum pou egine 1os etous !!!!!!! KYAAAAA !!!!!! Efxomai na synexisei thn diadosh kai panw ap'ola enhmerwsh gia ola ta fields ths agaphmenhs mas K-pop kai na ginei ena apo ta koryfaia forum se olo ton Kosmo !!!! Epishs efxomai na apokthsei para, ma para pl melh gt ..... Greek Kpop Lovers ennowmenes Pote NIKHMENES!!!!! ( asxeto XD )

NA MAS ZHSEI LOIPON !!!!!!!!

SAENG IL CHUKAHAMNIDA
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 6:29 am

Αν και είμαι νεο μέλος του σιτε -δεν ξέρω αν έπρεπε να γράψω και εγώ- θα ήθελα να πω χρονια πολλά στο σιτε και ευχαριστώ στα άτομα που το ξεκινήσανε το Greek Kpop Lovers, γιατί νόμιζα και εγώ ότι ήμουν η μόνη που άκουγε κορεάτικη -η και γενικότερα ασιάτικη κουσική- μια μουσική ή και γλώσσα που δεν είναι και τόσο διαδεδομένη στην Ελλάδα.
Ευχομαι τα καλύτερα για το σιτε και ας ελπίσουμε να μπούνε και άλλα άτομα από την ελλάδα ή και από όλον τον κόσμο, οι οποίοι αγαπούν την κορεάτικη μουσική. Να γίνουμε μια μεγάλη ομάδα.

Αυτά από εμένα!!!
Ευχαριστώ και πάλι!!!
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
hotdbsk.gr

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 6:33 am

@Eleanna polu xaritwmeno auto pou egrapses kai glukouli!!! kai arketa empsuxotiko
Euxaristoume polu <33333

@Dns Den uparxei kapoia apagoreush! Afou eisai melos, eite palio eite kainourio, exeis ka8e dikaiwma na giortases mazi me ta upoloipa melh!!! Euxaristoume poluuu xDD

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
tete1995
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 7:20 am

Axou to forum-aki mas ekleise ena xrono!!!
Euxomai na einai etsi kai se 1000 xronia...

"We won't stop till the whole world
is covered with pearl sapphire blue balloons."
LeeTeuk
Back to top Go down
Sj4ever
♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 9:30 am

Δεν ξέρω τι θα έπρεπε να πω αφού είμαι από τις μικρές εδώ μέσα, σκεφτόμουν μήπως άφηνα τις unnies να μιλήσουν αφού έχουν περσσότερη σοφία από μένα.

Χαίρομαι πάρα πολύ που πέρασε κιόλας ένας χρόνος, κι εύχομαι τόσο όμορφα να περάσουν κι άλλοι πέντε και δέκα. Εδώ μέσα πέρασα πολύ όμορφες στιγμές αλλά και μερικές λίγο άσχημες. Το forum μας έχει γίνει πλέον μέρος της καθημερινής μου ζωής και έχω κάνει πολλές φίλες εδώ μέσα, παρ όλο που δεν είμαι και από τα πιο δημοφιλή μέλη. Είμαι λίγο ντροπαλή και πρέπει να το δουλέψω!

Πριν μερικές μέρες λοιπόν είδα τα videos της έλλης unnie (ξέρετε, εκείνα που χορεύει σαν επαγγελματίας!) και έπαθα ένα μικρό σοκ, αφού συνειδητοποίησα απότομα πως πίσω από κάθε username κρύβεται και ένας άνθρωπος που ζει και σκέφτεται.

Όμως, μακρυγόρησα και πάλι και για να μη σας κουράζω:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Back to top Go down
tenshi

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 9:42 am

Happy Birthday!!

Back to top Go down
http://www.lollikpop.gr
Danai Likes BIGBANG
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 10:05 am

WOW!!! Enas xronos Greek Kpop Lovers!!! Akougetai polu gamato!! Paei ki'olas enas xronos e!!! Ti kala!!!

Eilikrina to latreuw auto to site !!! Euxaristw to theo pou to vrika!! Kai egw opws kai polloi alloi fantazomai exoun mathei para polla pragmata pou den prokeitai na mathenan alliws!!! Twra pia den fantazomai tin zwi mou xwris to site auto!!! Einai meros tis zwis mou!!! Den tha to allaza me tipota!!! Exw gnwrisei kai egw polla atoma pou akoma kai an den ta exw dei pote mou proswpo me proswpo ta latreuw kai ta agapw polu!!!!!

Makari na exoume olo kai pio polla new members!!! Makari na erthei para polus kosmos edw!!! Makari na mas proseksoun kai na ginoume gnwstoi!!!!

Exw mathei kai sinexizw na mathainw kai na anakaliptw pragmata mesa apo to forum pou apo moni mou den nomizw na ta mathaina pote!!!!

Einai san na zw se mia alli koinwnia teleiws diaforetiki apo autin pou zw kathimerina!!! Edw ksexnieme kai einai les kai zw se enan allo kosmo!! Se enan allo gamato kosmo gemismeno me gamatous anthrwpous!! Agapw to forum mas kai sas agapw kai olous !!

Euxaristoume Lia Kai Efi Unnie pou dimiourgisate to Forum !!! I'm really greatful!!!! Gamsahabnida!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!! NA EXOUME PANTA KALES STIGMES KAI OLA NA PANE KALA!!!!! KAI KSAAAANA XRONIAAAAAAA POLLAAAAAAAAAAAA GREEK KPOP LOVERS!!!!!!!!!!!!!

A uparxei mia periptwsi na ftiaksw kai kanena videaki!!! :D Opote tha ksanadeite post mou pisteuw sintoma!!!!!! :D

✰ TASHA ✰ YOUNHA ✰ 2NE1 ✰ CL ✰ BOM ✰ MINJY ✰ DARA ✰
✰ G-DRAGON ✰ T.O.P ✰ DAESUNG ✰ TAEYANG ✰ SEUNGRI ✰
✰ DBSK ✰ YUNJAE ✰ YOOSU ✰ M.I.B ✰ TABLO ✰ TIGER JK ✰
✰ ~ I Love you, Baby I'm not a monster ~ ✰
Back to top Go down
Ria-chan

PostSubject: Congrats!!   Mon Jun 13, 2011 10:24 am

Opws gnwrizete oi perrisoteroi dn eimai Kpoper alla siga siga arxizw k benw pio poli sto pneuma XD Ena ELF gennietai!! hahahahahaha

Sas euxomai kali sinexeia k to forum einai teleio!!! Makari na giortasete POLLES POLLES epeteious apo dw k pera!!! Omedetou!!!!!!/Xronia polla!!!! XDDD
Back to top Go down
http://www.facebook.com/NaTsU.LoVeR
Allase
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 1:49 pm

omoooo guys sugginithika :')

efxaristw gia ta kala sas logia :D alla to forum eksartate apo ta meloi tou an de upirxate kai eseis oli i prospathia mas den tha aksize tipota.

kai na pw kai egw tis efxes mou gia to forumaki

makari na gemisei meloi pou pragmatika agapane tin kpop kai theloun na mirastoun tin agapi tous gia aftin tin mousiki kai genikotera tin korea.

kai egw san admin na ginw ligo pio apofasistiki kai afstiri :P (i moipos oxi ? ahahaha...) oxi de tha alaksw alla tha prospathisw na kanw oti kalitero :)

ade kai na t ekatostisoume (lol vevea tote de tha zw ... alla tespa... who knows...)

Back to top Go down
http://greekpop.asiat-world.com
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 7:24 pm

Συγνώμη για την αργοπορεία αλλά το ιντερνετ στο σπίτι μου τελευταία είναι λίγο κωλ*ς

Wiiii Χρόνια Πολλά! ~

Μέχρι τον Δεκέμβρη, πίστεθα πως ήμουν η μόνη κποπ φαν στην Ελλάδα με 2 φίλες μου και την Ελένη! Και φανγκερλιζαμε μόνες μας σε ένα Ιαπωνικό φόρουμ, και μας κράζανε που σπαμαραμε τοπικς που ήταν μόνο για Ιάπωνες και μας στείλανε στο "Asian Idols" topic που μόνο οι δυο μας και άντε 3 ακόμα ατομα ποστάραμε! Αλλά μετά ανακάλυψε αυτό εδώ το φόρουμ και αρχίσαμε το σπαμάρισμα! Οπότε άρχισα και εγώ να ποστάρω ότι είχα μαζέψει τα τελευταία 3 χρόνια...
Χάρη σε αυτό εδώ το φόρουμ έχω γνωρίσει απίστευτους ανθρώπους άλλα ήσυχα παιδάκια που έχουν παραμίνει αγγελούδια, άλλα που διαφθείραμε (bows before them for forgiveness) και άλλοι εξίσου διεφθαρμένοι με μένα μην πω και παραπάνω Ο_Ο
Οργανωθήκαμε και πήγαμε Παρίσι, πέρασα τις 3 πιο ωράιες ημέρες της ζωής μου κιας χαθήκαμε και στο μετρό και στο αεροδρόμιο, και οι οι Γαλλοι μας έχουν κάτσει ακόμα στο λαιμό :/
Αυτά!!! Και του χρόνου!!!

Ευχαριστούμε Έφη και Λια!!

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 9:07 pm

KLucy wrote:

Χάρη σε αυτό εδώ το φόρουμ έχω γνωρίσει απίστευτους ανθρώπους άλλα ήσυχα παιδάκια που έχουν παραμίνει αγγελούδια, άλλα που διαφθείραμε (bows before them for forgiveness)

No, i wont forgive you.

xD jk

pantws vlepontas ti lene oloi xairomai pou iparxoun tosa atoma pou to ektiman kai to agapan to forum.
mas kanei na elpizoume gia perissotera tetoia meli. =D

kai btw kati pou eipan sxedon oloi.
"pisteua pws eimoun o monos pou akouge kpop mexri pou vrika to forum"
sovara guys?
paizei na eimai i moni pou pisteua pws oxi mono den eimai i moni alla eimaste kai polloi...xD
nai simfwna me tous ipologismous mou eixa katali3ei sto siberasma oti tha itan panw apo 1.500 oi kpopers....oute kan. xD

euxomai auto to forum na kratisei kai kati pou 3exasa na anaferw pio prin kaneis kai gia kanena logo na min diatara3ei tin peaceful life mas edw.... ^^

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Mon Jun 13, 2011 11:07 pm

perse kiolas enas xronos!!

pragmatika htan enas plpl euxaristos k dimiourgikos xronos!!
k euxomai na perasoun plplpl xronia akoma me plplpl meloi!

einai magiko to ti mas exei prosferi auto to forum!
exoume ma8i oles pola pou fisika k den 8a mporousame na ta ma8oume apo allou!
mporoume na milame gia tin xwra,gia ta idola,gia tin mousiki pou agapame eleu8era kati pou den mporoume stin ka8imerinotita mas giati apla den mas katalavenoun!

kai to pio simantiko gia mena oloi exoume gnwrisei an8ropous pou a3izoun pola k pou sigoura den 8a gnwrizame xoreis auto to forum! atoma apo alla meri apo alles poleis akoma k apo alles xwres! oles giname mia megali parea k auto exei simasia!

kai sigoura ena pl megalo euxaristw stis admins,tin psyxi tou forum! xoris tin lia k tin efi auto to forum 8a htan apla san ola ta alla! omws h agapi tous gia tin kpop exei kanei to forum pl pio zesto! kai to kyriotero xoris autes den 8a eimastan edw twra!!!

loipon,xronia plplpl se oles mas!!! :)
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 1:09 am

Xρονια Πολλα !
Να κλισουμε και 10 χρονια !
Ευχαριστω που δημιουργιθηκατε και μαθαινουμε το k-pop !

Eυχομαι εναν νεο χρονο πολυ πιο σημιουργηκο και παραγογικο !

Φιλακια απο την Μαιρη
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 1:25 am

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ.και του χρόνου όλοι smtown xD

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
sofunoyume
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 1:32 am

...Ενας χρονος?

Εγινα μελος σχεδον ενα μηνα μετα, αφοτου φτιαχτηκε το φορουμ.
Και αυτη τη στιγμη, σχεδον ενα χρονο μετα μπορω να πω επισημα οτι η ζωη μου
δεν θα ηταν η ιδια χωρις αυτο.
Ναι ναι, κατηγορηστε με οτι ειμαι all mushy & corny. >.>
ΔΕΝ ΜΕ ΠΤΟΕΙΤΕ! Εγω θα τα πω κ ας ακουστω σα χαζο. -.-

Εδω μεσα γνωρισα γνωρισα ατομα και εκανα φιλους που δε θα μπορουσα καν να εχω γνωρισει αλλιως.
Ειμαι εξαρτημενη απο αυτο το φορουμ.
Εδω μεσα μπορω να μπω κ να ασχοληθω με οτι θελω χωρις να εχω ενοχλητικους ανθρωπους να με κραζουν και να fangirlίσω κ εγω σαν παιδι με τους ομοιους μου!
Μπορει να μη σας ξερω ολους πολυ καλα, αλλα νιωθω οτι αυτο το φορουμ ειναι καπως σαν οικογενεια.
Μεγαλη κ ολιγον δυσλειτουργικη ισως, αλλα και παλι οικογενεια.
Πραγματικα ειμαι τοσο χαρουμενη κ ευγνωμων που υπαρχει αυτο το φορουμ.

Λια-ssi, Eφη-ssi.. Κamsahamnida.

GREEK KPOP-LOVERS UNITED OWN YOU.

-Semi hiatus -

Back to top Go down
http://flavors.me/sofunim#_
SHINee_lover_tae
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 3:21 am

ενας χρονος....παει κιολας ο πρωτος χρονος "ζωης" του φορουμ εε???
ουαου....ο χρονος τελικα κυλαει πολυ πιο γρηγορα απ'οσο φανταζομουν...

καταρχας ενα μεγαλο ευχαριστω στις admins μας γιατι χωρις την προσπαθεια τους δεν θα υπηρχε αυτη η οικογενεια....γιατι ναι πιστευω οτι οντως ειμαστε μια οικογενεια...με τα προβληματα μας, μικρα η μεγαλα(αν και ευτυχως δεν εχουν υπαρξει),με τους μικροτσακομους και τις αταξιες μας...μα πανω απ'ολα αυτη την ατελειωτη αγαπη που εχουμε για την kpop,την κατανοηση που υπαρχει αναμεσα μας αλλα και τις ομοιοτητες στον τροπο ζωης μας....
μεσα απο πολυ spamming και fangirlisma....μεσα απο πολλα παιχνιδια...συζητησεις στα topics αυτου του forum και ειδικα στο chat....που το καθε μελος ξεροσταλιαζε μεσα περιμενωντας να μαζευτει κοσμος πολυς για ξεφαντωμα....
μεσα απ'αυτο το φορουμ γνωρισα καποια υπεροχα πλασματα....χωρις να το καταλαβαινουν με βοηθησαν σε δυσκολες στιγμες και μπορει αυτο που θα πω να ακουστει too much αλλα χαρις στην δευτερη οικογενεια μου....σ'αυτη που ολοι εμεις ανοικουμε..καταφερα να ξαναζησω τη ζωη μου οσο πιο ξεγνιαστα και χαρουμενα μπορουσα...

προσπαθησα να βαλω και εγω το χερακι μου και να βοηθησω στην καλυτερευση (αν μπορει να γινει ποτε καλυτερο) του φορουμ...ελπιζω να μην σας απογοητευσα και να καταφερα κατι...εστω και αν παιζει μηδαμηνο ρολο στην σωστη λειτουργια αυτης της 'κοινοτητας'

ευχαριστω ολα τα υπολοιπα μελη (οπως ευχαριστω ξανα τις admins) μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου που ανοιχτηκαν σε μενα και με δεχτηκαν ως ενα παραπανω μελος της παρεας του....ειμαι εδω περιπου απο το Δεκεμβρη και μετα αλλα πραγματικα πιστευω οτι εχω να πω τοοοοοοσα πολλα που θα αναγκαστουμε να σβησουμε το ποστ μου μετα..

ευχομαι η kpop να εξαπλωθει οπως εξαπλωνεται μια θανασιμη επιδημια...να κολλησουν πολλοι πολλοι πολλοι Ελληνες και να μην την 'αποβάλουν' απο πανω τους ποτε (μεγαλα ονειρα)

Εφη-ssi.... Κamsahamnida
Λια-ssi... Κamsahamnida
users/members/my friends... Κamsahamnida
Greek kpop lovers..... Κamsahamnida
για ολες τις εμπειριες πουμου προσφερατε...

(μεχρι 2:20...το υπολοιπο παρατηστε το xD)

Back to top Go down
Noctis

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 6:38 am

Wow!To forum ekleise ena xrono!!!
Xronia Pollaaaa!!!

An kai eimai kainourgios,mporw na pw pws xairomai pou vrika afto to forum kai den to pisteva oti tosoi alloi akougan kpop stin Ellada!Episis xairomai pou vrika ena meros pou mporw actually na milisw gia kpop kai oi alloi na katalavainoun giati milaw kai oxi na me koitazoun san na eimai ekswginos or something aporwntas ti simainei kpop!Efxomai perissotera atoma stin Ellada na anakalipsoun tin kpop kai na afksithoun ta meli stin koinwtita mas!

P.S I alitheia einai oti oi kopeles mas exoun perasei kata poli se arithmo alla eimaste kai emeis edw!
Back to top Go down
Replay-Doo
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 11:17 am

Χάρις στο φόρουμ αυτό κάναμε γνωριμίες....
κάναμε γνωριμίες και γίναμε φίλοι....
γίναμε φίλοι και οι SM ήρθε Γαλλία....
ήρθε η SM Γαλλία και πήγαμε όλοι μαζί....
πήγαμε όλοι μαζί και μας τράβηξαν τα κανάλια....
μας τράβηξαν τα κανάλια και μας ΕΔΕΙΞΕ Η ΓΑΛΛΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!

ΓΙΝΑΜΕ ΡΕΖΙΛΙ INTERNATIONAL!
Αλλά χαλάλι!

Και του χρόνου πάλι!
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Tue Jun 14, 2011 11:32 am

Replay-Doo wrote:
Χάρις στο φόρουμ αυτό κάναμε γνωριμίες....
κάναμε γνωριμίες και γίναμε φίλοι....
γίναμε φίλοι και οι SM ήρθε Γαλλία....
ήρθε η SM Γαλλία και πήγαμε όλοι μαζί....
πήγαμε όλοι μαζί και μας τράβηξαν τα κανάλια....
μας τράβηξαν τα κανάλια και μας ΕΔΕΙΞΕ Η ΓΑΛΛΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!

ΓΙΝΑΜΕ ΡΕΖΙΛΙ INTERNATIONAL!
Αλλά χαλάλι!

Και του χρόνου πάλι!

δώραααααα <3 τι γλυκούλι πόστ.ΡΕΖΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.όλα χαλάλι για το fandom o_o τι να κάνουμε.

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
tiana
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   Wed Jun 15, 2011 6:19 am

Me ka8ysterhsh (opws panta)..ki apo mena eyxes!!
Na zhsoume kai na exakolou8hsoume na fangirliazomaste,na porwnomaste, na tsakwnomaste kai na diadidoume thn kpop!!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!   

Back to top Go down

ENAΣ ΧΡΟΝΟΣ GREEK KPOP LOVERS!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» New Mahavishnu Orchestra LIVE
» Wicked Rare Groove CD
» Lovers Rock 12" selection (3 mixes! - November 2009)
» DJ Kenny - Cultural Lovers Rock 13
» July 2010 Lovers Special (2 mixes)