HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

[EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Δηλωνω οτι:
Μπορω να ερθω
65%
 65% [ 17 ]
Δεν μπορω να ερθω
35%
 35% [ 9 ]
Total Votes : 26

AuthorMessage
nalty7
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 7:49 am

Α okie!

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 9:36 am

kai gw tha rthwwwwwwww!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://www.facebook.com/pages/Greek-SHINee-fanclub/1780191255445
ginnywise
♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 9:51 am

okay εγω θα κανονισω για το μαγαζι αλλα επρεπε να μου πειτε να ρωτησω πριν ανακοινωσετε ημερομηνια. θα παρω τηλ αυριο και θα σας πω, δεν φανταζομαι να υπαρξει προβλημα αλλα ποτε δεν ξερεις.
Back to top Go down
http://ginnywise.tumblr.com/
hotdbsk.gr
Proud mother of the forum

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 12:49 pm

ginnywise wrote:
okay εγω θα κανονισω για το μαγαζι αλλα επρεπε να μου πειτε να ρωτησω πριν ανακοινωσετε ημερομηνια. θα παρω τηλ αυριο και θα σας πω, δεν φανταζομαι να υπαρξει προβλημα αλλα ποτε δεν ξερεις.

To topic to ekana mono kai mono gia na doume an mporoume oles. Pws 8a phgaines na kleiseis to magazi xwris hmeromhnia?
An kai dn einai oristiko kai egrapsa oti einai pi8anh hmeromhnia.
Anyway thanks~^^

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 4:10 pm

..ελπίζω να μπορούμε να το κάνουμε εκείνο το Σάββατο!βολεύει πολυ!*anxious*
αν δεν γίνεται εκείνη την μέρα??τότε θα ρωτήσει η χρύσα για Παρασκευή 29 του μηνός?

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
ginnywise
♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 9:02 pm

εχεις δικιο αλλα φανταστικα οτι θα διναμε πρωτα μια δυο επιλογες ημερομηνιας στο μαγαζι και μετα... αλλα νταξει γινεται ξερω γω? αν δεν γινει στις 30 το παμε για πιο μετα καλυτερα?
για να ειμαι και εγω εδω. δεν νομιζω να ειμαι θεσσαλονικη στις 29. τελος παντων θα φανει.
οτι μαθω παραπανω θα το ανακοινωσω εδω... απλα μην βιαζεστε, χαλαρα. για την ωρα περιμενω πρωτα να ξυπνησει η υπευθυνη γιατι απο οσο μ ειχε πει απανταει στα τηλεφωνα της μετα τις 2
Back to top Go down
jennypara
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Fri Apr 08, 2011 10:34 pm

pantws an mporesoume na exoume k projectora, egw exw ola ta mv's apo kathe sygrotima (+eimai diathetimeni na katevasw opoiodhpote den exw). Kai otan vgei i teliki i lista tha dw poia den exw k tha ta katevasw! Ara ama einai tha ferw egw to diko mou to laptop. :D

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Sun Apr 10, 2011 1:47 am

απο αυτους που ειπαν οτι θα πανε ποιοι ειναι αντρικου φυλου? XD
Back to top Go down
Barbara
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Sun Apr 10, 2011 2:49 am

jennypara wrote:
pantws an mporesoume na exoume k projectora, egw exw ola ta mv's apo kathe sygrotima (+eimai diathetimeni na katevasw opoiodhpote den exw). Kai otan vgei i teliki i lista tha dw poia den exw k tha ta katevasw! Ara ama einai tha ferw egw to diko mou to laptop. :D

steile link gia ola twn tvxq & bigbang baby!!

sorry off topic!!

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Sun Apr 10, 2011 4:57 am

thanosXD wrote:
απο αυτους που ειπαν οτι θα πανε ποιοι ειναι αντρικου φυλου? XD

από το forum υπάρχει άλλο ένα αγόρι που είναι από Θεσσαλονίκη!αλλά δεν μπαίνει και συχνα.στο συγκεκριμένο topic έχουν ψηφίσει μόνο κορίτσια xD εγώ όμως θα φέρω 2 φίλους μου που ακούν ελάχιστη kpop βέβαια.άρα standar δεν θα είσαι ο μόνος.δεν υπάρχει πρόβλημα να φέρεις και κάποιον φίλο σου αν αυτό είναι το πρόβλημα ^^

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'

Back to top Go down
ginnywise
♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:07 am

Mε πηρε σημερα τηλεφωνο η Σωτηρια και ειπε οτι ειναι ΟΚ για εκεινη τη μερα.
Αυτη τη φορα προτεινω να μην ξεκινησουμε παλι στις 6.
Ειναι καλυτερα να ξεκινησουμε στις 7 η και 7.30 (καλοκαιριασε θα φανει πολυ νωρις κ σε εμας) γιατι αν εχει ζεστη και εχουν ανοιχτα θα πρεπει να παιζουμε χαμηλα μεχρι τις 9-10 απο οσο μου ειπε η υπευ8υνη. Επιπλεον, δεν μοιαζει να ειναι προβλημα να κατσουμε λιγο παραπανω. ο DJ την αλλη φορα μου ειπε να κατσω κ αλλο αν ηθελα αλλα επειδη ολοι ειχαν φυγει δεν συνεχισα.
Τωρα, η Σωτηρια περιμενει οτι θα παιξω εγω η κατι τετοιο γι αυτο μ τα ειπε αυτα. Αλλα εγω εχω να πω κατι, επειδη ειναι ετσι το συστημα,υπαρχει η δυνατοτητα να παιξουμε μονο με 1 υπολογιστη. μπορουν να παιξουν πολλα ατομα, μπορει κ ενα, πανω σ αυτον τον ενα, κ αυτη η δυνατοτητα ηταν ανοιχτη κ την προηγουμενη φορα αλλα κανενας δεν ενδιαφερθηκε. εγω επειδη εχω ηδη το προγραμμα για να παιξουμε δεν εχω προβλημα να το ξανακανω αλλα αυτη τη φορα καλο ειναι να προτεινετε περισσοτερα ατομα τραγουδια. εγω απο την προηγουμενη λιστα, δεν επαιξα 3 απο τα 20κατι τραγουδια π μ προταθηκαν και τα ειχα σημειωσει ωστε να τα παιξουμε την επομενη φορα. Ηταν το Survivor απο DBSK και το Tonight απο MBLAQ κ αλλο ενα π δεν μ ερχεται αυτην την στιγμη.
Τελος αρχιστε απο τωρα να προτεινετε τραγουδια ωστε αυτοι π θα παιξουν να ειναι σε θεση να τα συγκεντρωσουν σε εναν υπολογιστη 3-4 μερες πριν το παρτυ, οταν θα ξαναμιλησω με την Σωτηρια για να επιβεβαιωσουμε την ημερομηνια και αυτοι π θα αποφασισουν να παιξουν να ερθουν μαζι μ νωριτερα ωστε να ενημερωσουμε το μαγαζι ποιοι θα ειναι ωστε να μπορουν να μπουν μεσα απο το μπαρ μετα (γτ δεν χωραει πανω απο δυο ατομα εκει εξαρχης)
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:16 am

κοίταξε...όπως και για το πρώτο πάρτι ο λόγος που είχαμε συμφωνήσει να το κάνουμε 6 ήταν επειδή πολλά σπό τα κορίτσια που θα ερχόταν ήταν μικρής ηλικίας και θα έπρεπε να φύγουν νωρίς (όπως κ έγινε).τουλάχιστον να μην το κάνουμε 7 μισή..είναι κάπως αργά αν τα κορίτσια μετά πρέπει να φύγουν στις 8 ή 8 μίση :\

Back to top Go down
ginnywise
♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:33 am

Δεκτον. κλεινει για 7. αν και εγω δεν προσεξα κανενα να φευγει πριν τις 9- 9.30.
παντως και την αλλη φορα 7 ηταν να ξεκινησει αλλα πολυς κοσμος φαινεται πως ηταν ανυπομονος. κ απο δω και εμπρος θα πρεπει να επιμεινουμε στο 7 γιατι τον Μαη η τον Ιουνη μολις π θα χαλαρωνει η πολυ ζεστη εκεινη την ωρα.
Back to top Go down
jennypara
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:35 am

egw den exw provlima na xrisimopoihsoume to diko mou pc, epeidi exw sygkentrwmena ola ta mv's tha einai protimotero etsi~episis den yparxei provlima an thelei kapoios allos apo to forum na xrisimopoihsei to pc mou~opoios thelei na dei ti lista pou exw ftiaxei me osa mv apo ola tgroups pou exw na mou pei na tou tin steilw~k an telika xrisimopoihsoume to diko mou to pc tote opoios thelei na ftiaxei tin playlist mporei na mou steilei na ta tragoudia pou tha mpoun gia na dw poia den exw etsi wste na ta katevasw k na ta valw stin seira k auta.

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:39 am

jennypara wrote:
episis den yparxei provlima an thelei kapoios allos apo to forum na xrisimopoihsei to pc mou

To δικό μου κλάταρε οπότε μπορώ να το πάρω για κανα μηνα???oops sorry παλι offtopic!!
lol!

Yπάρχει περιπτωση για video wall or something??

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:40 am

ginnywise wrote:
Δεκτον. κλεινει για 7. αν και εγω δεν προσεξα κανενα να φευγει πριν τις 9- 9.30.
παντως και την αλλη φορα 7 ηταν να ξεκινησει αλλα πολυς κοσμος φαινεται πως ηταν ανυπομονος. κ απο δω και εμπρος θα πρεπει να επιμεινουμε στο 7 γιατι τον Μαη η τον Ιουνη μολις π θα χαλαρωνει η πολυ ζεστη εκεινη την ωρα.

Ελίζα, Γωγώ, Ειρήνη και Βαλεντίνα :\ οι 2 πρώτες είναι 13 και οι άλλες 2 14 γι αυτό.7 είναι καλά (και ναι ισχύει το θέμα της ζέστης )
τι καλάαααα τελικάαα θα γίνειιι εκείνο το Σάββατοοοο θα έχουμε και το μικρό την ellie

Back to top Go down
ginnywise
♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 6:55 am

Δεν μιλησαμε για ΜV ακομα. κ αν γινει αυτο τοτε θα χρησιμοποιηθει δευτερος υπολογιστης ο οποιος θα συνδεδει με τον προτζεκτορα σε αλλο σημειο του μαγαζιου. και οποιος εχει εκεινον τον υπολογιστη θα ερθει παλι νωριτερα για να στησουμε και να προβαρουμε, εκτος αν εχει πειρα με τον προτζεκτορα π θα χρησιμοποιησει.
ως προς αυτο, εγω θα επιμεινω να μην παιξουν πανω απο 10-12 MV απο τα 60 τραγουδια π μπορουμε να παιξουμε μεσα σε 4 ωρες.
προτεινω να κανουμε μια λιστα με 30 MV και με κληρωση να διαλεξουμε το πολυ 12 τα οποια θα σκορπισουμε μεσα στην λιστα.
θα ειναι κριμα να κολλησουν ολοι περιμενοντας να παιξει το αγαπημενο τους βιντεο οπως εγινε και με το προηγουμενο παρτυ π οποιος ηταν περιμενε να ακουσει μονο ενα συγκεκριμενο τραγουδι και απογοητευοταν αν δεν επαιζαν αυτα π ηθελε.
πρεπει να εχουμε ολοι στο νου μας οτι δεν παιρνουμε τηλεφωνο στην αγαπημενη μας ραδιοφωνικη εκπομπη για να βαλουν το αγαπημενο μας τραγουδι. ειναι ομορφο να βλεπεις τον αλλο να χορευει και να διασκεδασει και με τραγουδια που δεν ξερει.
το παρτυ γινεται οχι μονο για να ακουσουμε το ταδε και το ταδε κομματι σε ενα μαγαζι αλλα και για να ακουσουμε λιγο απο ολα απο την ποπ μουσικη σκηνη της Κορεας. το ιδιο πραγμα γινεται παντα οταν βγαινεις σε αλλα μαγαζια. ακους διαφορα και οταν και αν παιξει ενα αγαπημενο σου τραγουδι ενθουσιαζεσαι και χαιρεσαι. αν θελεις να ακουσεις κατι πολυ συγκεκριμενο το ακους και στο σπιτι σου.
η και στην δικη μας περιπτωση ζητας να μπει στην λιστα αλλα δεν νευριαζεις επειδη δεν επαιξε οταν το ηθελες. γι αυτο υπαρχουν και τα επομενα και μεθεπομενα παρτυ. πειτε με ξενερωτη αλλα εγω ετσι το βλεπω.
(και πριν πειραχτει κανεις εγω αυτο το λεω ετσι γενικα και αοριστα και δεν προοριζεται για κανεναν προσωπικα. το λεω επειδη βρεθηκα στην θεση να παιξω μουσικη και ενιωθα ασχημα αν εβλεπα τους αλλους να στεναχωριουνται επειδη δεν παιχτηκε το κομματι π ηθελαν αλλα πρεπει να ακολουθησουμε και την γραμμη του μαγαζιου κατι π πρεπει να θυμομαστε οταν κανουμε την λιστα)
Back to top Go down
Barbara
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:02 am

nah!! i still choose MV γιατί και θα χορύουμε και θα τους βλέπουμε και χαμος θα γίενται!! και όποιος έλεγε χαζα για το προηγουμενο παρτυ να κλεισει το στόμα του!! ήμουν εκει και περασα φατναστικα!! ΤΕΛΟΣ!!

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:06 am

To poios 8a pai3ei mporeite na to sunenoh8eite meta3u sas! Auto pou me apasxolei emena proswpika einai h playlist!
Twra pou 3erw kai pws akougontai kapoia komatia pou proteina 8a ta vgalw entelws kai 8a valw kainouria.

Dld gia na sou dwsw na katalaveis. Den 8a mpoune ka8olou tragoudia apo JYJ kai apo tous kainourious DBSK. Pragma pou shmainei OXI Ayyy Girl kai oxi KYHD.

Apla 8a koita3eis na pareis ta KOREATIKA kommatia apo mena an 8eleis kai 8a pai3eis kai ta request pou 8a sou kanw egw kai h Konna opws kai na 'xei.
Den exei shmasia an aresoun h den aresoun se kapoious. Kai se mena dn aresoun polla kommatia kai pexthkan thn allh fora.

Kai telos se auto to party 8a mpoune kai Big Bang gti thn allh fora den pexthke oute ena.

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:11 am

θα συμφωνήσω με Barbara xD + κάποιες κοπέλες μπορεί να ντρέπονται να σηκωθούν και να χορέψουν..τουλάχιστον να βλέπουν τα MV ^^ φυσικά και δεν θα παίξουν μόνο songs που είναι σε MV!άλλωστε θα γίνουν και τα request που μάλλον δεν θα είναι από MV..
πάντως ας μην βιαζόμαστε..είχαμε πει πως η playlist θα κανονιστεί στο meeting που θα κάνουμε έτσι ώστε να συμμετέχουν όλες και να ακουστούν απόψεις.το πιο δημοκρατικό μάλλον

Back to top Go down
hotdbsk.gr

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:12 am

Nai kai twra pou mou to 8umhses prepei na kanonisw ena meeting gia to Savvato.

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
Barbara
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:49 am

ποιο Σάβατο Λία??

εεη?? no TVXQ and JYJ??? nande???

ΜΟRE BIGBANG!!!KYAaaaaaaaa!!

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 7:59 am

loipon to mikro exei na pei 2 pragmata

1on egw diafwnw ligo me to 7:00 gt tha figw kai egw nwris kai thelw na diaskedasw oso perissotero borw opote tha to ektimousa ama to kaname 6:00 opws itan kanonika i toulaxiston 6:30!!

2on auto me ta MV den mou akougetai kali idea gt ontws tha kollisoume se mia othoni kai apla tha koitame....px otan tha xoreuoun oi theoi suju to bonamana pou na vreis kouragio na xorepseis? ama ktlvainete ti thelw na pw...
tha protimousa na vazame liga.... i katholou....

auta eixa na pw! sorry pou petaxtika!^^

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Tue Apr 12, 2011 9:04 am

Barbara wrote:
ποιο Σάβατο Λία??

εεη?? no TVXQ and JYJ??? nande???

ΜΟRE BIGBANG!!!KYAaaaaaaaa!!

Ta kommatia twn JYJ (ektos to Mission) dn einai gia na xorevoume. Kai eipa oxi KAINOURIOI TVXQ. 8a pextoun kommatia apo prin to 2009 pou einai kai wraia.

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
IreneSHINee

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   Thu Apr 14, 2011 1:39 am

Unfortunately.. Dn 9a er9w.. *goes to a corner and cries*
M etuxe gamos tn Kuriaki k 9a pame apo Savvato gt oi dromoi 9a einai full..
Kai anagastika... DEN 9A ER9W
Poies uperoxes kopeles 9a xasw?

Edit:
Dn boroume na to pame Paraskevi estw? oi hmeromhnies einai fix?

Back to top Go down
http://www.twitter.com/Seung_mihi
Sponsored content

PostSubject: Re: [EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες   

Back to top Go down

[EVENT] 2nd official kpop party στη Θεσσαλονικη - συμμετοχες
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Corn Party ( Festival)
» Costume party winners
» Official Olympic Channel By The IOC
» [DONE] Pre-event CLAS:H @Skenoo Hall, Gandaria City Mall
» Petra to Perform at “We Will Stand” Event