HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

[RANDOM] στενόμυαλοι.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Sj4ever
♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Mar 16, 2011 4:53 am

Αχ, Σοφία unnie, δεν ξέρεις τι τυχερή που είσαι. Η Ρόδος είναι γεμάτη με αυτά τα ....παιδα και δεν αντέχω άλλο. Μερικές μέρες πριν με σνόμπαραν κάτι βλάκες της τρίτης επειδή δεν βρίζω! Σε ποιόν να τα πω και να με πιστέψει δηλαδή! Δεν λέω, με τα παιδιά της τάξης μου τα πάω πολύ καλά αλλά ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩΩΩΩ! (και να φανταστείτε πάω σε ιδιωτικό και τα παιδιά των δημοσίων μας αποκαλούν κολλεγιόπαιδα!)
Back to top Go down
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Mar 16, 2011 5:13 am

egw tha simfwnisw me tin sofu unnie!!!

paidia ti pragmata lete twra?? emena oute gia asteio den mou eipan otidipote tetoio....malista me epiasan polla atoma kai mou eipan eilikrina omws pws stenaxwrithikan poli me auta pou eginan kai mou eipan na min stenaxwriemai kai pws tha ftia3oun ta pragmata kai malista merikoi me piran kai tilefwno gia na tous pw tis e3eli3eis!!!! kai enas dio pou mou tous lene gay kai mikrotsoutsounous akoma kai autoi mou eipan "pww r ti epathe i iapwnia....toses zwes xathikan...pera apo tin plaka ellie prepei na stenaxwrithikes poli" kai me agalisan! xD (bebaia autoi itan apo tin ta3i mou kai ws ta3i eimaste demenoi opote den 3erw ama ta ennoousan i ama to ekanan apla gia na to kanoun....either way itan poli kalo)

entometa3i oloi mou eipan "kala me to pou eida tis eidiseis skeutika: WX! I ELLIE!" xD

alla genika sxedon kaneis den me koroideue sto toso xontro gia ta gousta mou....merikoi to evriskan kai endiaferon kiolas!

pragmatika koritsia sas lipamai pou erxeste se epafi me tetoia .... onta!!! gt anthrwpous den borw na tous apokalesw!! euxomai na pathoun to idio mia mera na doun poso wraia kai petiximena tha einai ta asteia tous!!!!

@loukianna kalo mou milas sovara???? ama erthw egw ekei pes tous tha tous dei3w egw ti wraia "gallika" 3erw gia na tous pw!!! ante apo kei!! ta vlammena....min dineis simasia! snobare tous kai esi gia tin asxetosini kai tin xwriatosini tous!!!!! pes tous na pane apo kei pou rthan!!!! ante apo kei pia!!!to eidan oloi bullies!!!

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Mar 16, 2011 8:33 am

ellieBC wrote:

@loukianna kalo mou milas sovara???? ama erthw egw ekei pes tous tha tous dei3w egw ti wraia "gallika" 3erw gia na tous pw!!! ante apo kei!! ta vlammena....min dineis simasia! snobare tous kai esi gia tin asxetosini kai tin xwriatosini tous!!!!! pes tous na pane apo kei pou rthan!!!! ante apo kei pia!!!to eidan oloi bullies!!!

Pou na deis egw ti wraia 'gallika'pou les ki esy 3erw!!!!ki as eimai mono 11 etwn!!!
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Mar 16, 2011 11:24 pm

SHINee-Katia wrote:
ellieBC wrote:

Pou na deis egw ti wraia 'gallika'pou les ki esy 3erw!!!!ki as eimai mono 11 etwn!!!

προς τις άλλες users...δεν φταίω εγώ που βρίζει.seriously

τα άτομα τα οποία μπήκαν στην διαδικασία να κοροιδέψουν την καταστροφή που που έγινε στην Ιαπωνία είναι σίγουρα underage ανώριμα το πολύ μέχρι την ηλικία της ellie.θεωρώ ότι φταίει η ηλικία...'θα έπρεπε τώρα να το δικαιολογήσω αυτό?εγώ γιατί δεν ήμουν έτσι όταν ήμουν 12-13-14 χρονών'.ohh well τι να πω...εφηβεία.από την άλλη η εφηβεία σε κάνει κάργα ομοφοβικό, ρατσιστή, άκαρδο, αναίσθητο, επιφανειακό?
τι να πεις.πάντως για την Ιαπωνία εγώ βούρκωσα..όπως το είχα κάνει και πριν κάποια χρόνια για το τσουνάμι στην Σρι Λάνκα.δεν έχει να κάνει με το μέρος που έγινε...(και για να λέμε του στραβού το δίκαιο έγινε σε μία χώρα που έχει υποδομές άρα τα θύματα ήταν και λιγότερα.μέσα σε όλο αυτό το σκηνικό βρίσκεις και το 'καλό' της υπόθεσης..)..το αποτέλεσμα μετρά.και το αποτέλεσμα είναι εις βάρος ολόκληρου του πλανήτη,
ντροπή σε όσους μιλούν έτσι και γελοιοποιούν ένα τόσο σοβαρό περιστατικό.δεν χρειάζεται να είσαι kpop fan ή anime fan για να συνειδητοποιήσεις την σοβαρότητα της κατάστασης

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Mar 17, 2011 2:48 am

προς τις άλλες users...δεν φταίω εγώ που βρίζει.seriously

Ontws de fteei afti pou vrizw!!!! Apla an prosvaloun kt pou einai kommati tou eaftou mou,kt pou agapw ktl,8a apantisw analoga

ντροπή σε όσους μιλούν έτσι και γελοιοποιούν ένα τόσο σοβαρό περιστατικό.δεν χρειάζεται να είσαι kpop fan ή anime fan για να συνειδητοποιήσεις την σοβαρότητα της κατάστασης

Nai ontws...kai se xwrapou misw na ginotan (egw toulaxiston) 8a stenaxwriomoun.Einai krima na xanoun ti zwi tous a8oei an8rwpoi

P.S.me mple einai oti eipe i goregasm kai me kokkino ta dika mou

Back to top Go down
IreneSHINee

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Mar 18, 2011 8:46 am

Sj4ever wrote:
Εγώ πάντως θέλω να πω κάτι άλλο. Δεν ξέρω αν έχετε προσέξει, εδώ αποκαλούμε όποιον δείχνει τα συνασιθήματά του γκέι. ή τουλάχιστον όποιον δεν το κάνει με "βαρβάτο" τρόπο. Εχω βαρεθεί πια αυτή την έλλειψη συναισθήματος, αυτό που αν κάποιος φέρεται καλά και γλυκά (όπως τα Kpop idols) είναι γκέι. Έχω βαρεθεί όσους το παίζουν "βαρβάτοι" για να δείξουν ότι είναι αληθινοί άντρες. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΙΑ. ΟΛΟΙ ΜΑΣ. Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που εννοώ περισσότερο από ότι το έκανα. Είμαι όμως σίγουρη πως όλοι/όλες καταλάβατε. Μιλάω για όλα αυτά τα παιδιά στο σχολείο του τύπου "Θηρίο". Αυτούς που δεν έχεις δει ποτέ να χαμογελάνε εκτός από τις φορές που ο κολλητός τους λέει ένα ανέκδοτο με ξανθιές. Εντάξει μπορεί να τα μεγιστοποιώ τα πράγματα και να υπερβάλλω, μα ακόμα κι αυτοί που δεν το παίζουν "Θηρίο" είναι... κάπως. Τώρα που μπήκα γυμνάσιο αυτό φαίνεται περισσότερο. Και ξέρω ότι ακόμα και στην τάξη μου που λες "Αποκλείεται να γίνει ποτέ έτσι αυτός" σε ένα-δύο χρόνια θα φορέσει την κουκούλα και θα ακούει SnoopDog.

Εγώ 2 φορές έχω ερθει στην Ρόδο.. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ!?
Back to top Go down
http://www.twitter.com/Seung_mihi
~Kate
♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Mar 18, 2011 9:19 am

Γενικα οι Ελληνες σε τετοια θεματα ειναι παρα πολυ στενομυαλοι. Δεν μπορουν να αποδεχτουν κατι και αυτο δυστυχως το περνανε και στα παιδια τους.
Για ολα εχουν γνωμη και ολα τα κατακρινουν χωρις καν να του δωσουν την ευκαιρια να το μαθουν καλυτερα. Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι δεν γινεται να ειμαστε ολοι ιδιοι κ να εχουμε τα ιδια γουστα.

Οποιο βουρλο τολμησε και κοροιδεψε το συμβαν στην Ιαπωνια, ειναι περα για περα ζωον και αναισθητο! Δεν γινεται στην αλλη ακρη του κοσμου να γινονται καταστροφες και εσυ να γελας εις βαρος των ανθρωπων που δεν εχουν πλεον σπιτι και η χωρα τους εχει σχεδον αφανιστει!
εχω εκνευριστει υπερβολικα τωρα :@

“...in the dream that you have hidden your secrets.
Guilty.
~

Back to top Go down
http://www.dreamsarefornight.tumblr.com
Erisadesu

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Mar 18, 2011 9:23 am

εμένα πάντως όλοι προσπαθούσαν να με παρηγορήσουν.

ήθελα να πω ότι γενικά τα άτομα της ηλικίας μου έχουν σεβασμό για την ιαπωνία
ωστόσο τους κοροιδεύουν πολλές φορές

Σχετικά με το πρώτο ποστ της Coregasm τα περισότερα άτομα που ακουν ροκ / μεταλ
λένε τα καλύτερα για την ιαπωνική μέταλ πάντως
Back to top Go down
http://erisabetsu.blogspot.com
KonTaemin

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Mar 18, 2011 11:36 am

Erisadesu wrote:
εμένα πάντως όλοι προσπαθούσαν να με παρηγορήσουν.

ήθελα να πω ότι γενικά τα άτομα της ηλικίας μου έχουν σεβασμό για την ιαπωνία
ωστόσο τους κοροιδεύουν πολλές φορές

Σχετικά με το πρώτο ποστ της Coregasm τα περισότερα άτομα που ακουν ροκ / μεταλ
λένε τα καλύτερα για την ιαπωνική μέταλ πάντως

@Goregasm εδώ
μπες σε forum μόνο για metal.όχι στο anime.gr που ακούν και metal.
Back to top Go down
http://www.facebook.com/pages/Greek-SHINee-fanclub/1780191255445
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Mar 18, 2011 8:03 pm

και επειδή μόλις γύρισα θα σχολιάζω περαιτέρω.
indeed έχω παρατηρήσει πως πάρα πολλά παιδιά του anime.gr ακούνε metal.όπως υπάρχουν και λίγα παιδιά στο rocking.gr που βλέπουν και anime.η πλειοψηφία όμως των ατόμων που ακούνε metal δεν θα αντιμετωπίσουν θετικά ούτε την ιαπωνική metal ούτε την κουλτούρα επίσης ούτε τους σχιστομάτες.μάλλον θα εκτιμήσουν μερικές 'όχι και τόσο μαζεμένες' γιαπωνέζες.έχω κάνει πολλά post και για κορέα και για ιαπωνία στο συγκεκριμένο forum και ξέρω..άλλωστε αν δεν γινόταν χαμός σε κάθε post που έκανα με σχιστομάτες δεν θα είχα αφορμή να κάνω το thread.προς θεού ποτέ δεν είπα ότι οι σχιστομάτες είναι ΚΟΥΚΛΟΙ ή αντικειμενικά ωραίοι.ειδικά για τους σχιστομάτες είναι θέμα γούστου.απλώς μου την δίνει η απίστευτη υποτίμηση που γινόταν σε κάθε post

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
Erisadesu

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Sat Mar 19, 2011 2:54 am

Μιλάω για άτομα που ακούνε μέταλ και δεν μπαίνουν σε φόουμ...
συνήθως αυτοί στα φόρουμ είναι κολλιμένοι τύπου μεταλάδες
ο αληθινός μεταλάς δεν μπαίνει σε μεταλ φόρουμ....
αλλά για την Ιαπωνική μεταλ ακούω θετικά σχόλια απο πολλών είδων ροκάδων.

Τι να πω δεν μπορώ να έρθω σε αντίθεση με αυτά που λες πολλοί το κάνουν αλλά όταν κάποιος είναι πρώτα ακροατής μιας μουσικής δεν τον νοιάζει τι θα φοράει ο τραγουδιστής ή πως θα είναι τα μάτια του. Αλλά γενικά περιγράφεις πολύ ξεροκέφαλα άτομα και κρυφορατσιστές
Back to top Go down
http://erisabetsu.blogspot.com
Sponsored content

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   

Back to top Go down

[RANDOM] στενόμυαλοι.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Random Eyes
» 20 random facts about Guns ‘N Roses’ “Use Your Illusion”