HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

[RANDOM] στενόμυαλοι.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Dec 15, 2010 12:49 am

Που λέτε φίλτατες συμφορουμίτισες, είμαι γραμμένη και σε ένα άλλο φόρουμ για μέταλ μουσική.κατά καιρούς είχα προσπαθήσει να ποστάρω σε thread όπως 'αγαπημένοι ηθοποιοι\τραγουδιστές' αλλά και το αντίστοιχο σε γυναικείο.τα πόστ μου όπως είναι φυσιολογικό περιελάμβαναν idols και ηθοποιούς από Ιαπωνία και πλέον Κορέα.πχ Mao Inoue, Joo Ji Hoon, Siwon Choi.
Ποσταρα πάλι σήμερα.και ιδού.κάθε φορά το ίδιο πράγμα.ένα μάτσο κομπλεξικών που κράζει κράζει...γκρρ...

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3168&page=448

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
hotdbsk.gr
Proud mother of the forum

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Dec 15, 2010 1:29 am

Αυτος μολις υπονοησε οτι ο Yoochun μου ειναι υβριδιο γκομενας και αντρα?????

Θελω να μου πεις αμεσως πως μπορω να παω να τον ξεχεσω που τολμησε και ξεστομησε τετοια μαλακια!!!

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Dec 15, 2010 1:41 am

Κανε register με username 'K-pop defender'.μπες.ξέχεσε.στείλ του spam pm με φωτογραφίες του Yoochun και απειλητικά μνμ.αλλιώς θα spamάρουμε το msn του.δεν το γνωρίζω.θα το ψάξω όμως.
Δυστυχώς δεν είναι λίγοι που το κάνουν.ακόμη και ο πατέρας μου έχει κάνει τέτοια σχόλια για τν Kevin και τν Eli :| άγουστοι.

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'

Back to top Go down
hotdbsk.gr

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Dec 15, 2010 1:45 am

Θα αναλαβω δραση το βραδυ.... πρεπει να μπουν και αλλα ατομα με το ιδιο ονομα, λιγο παραλαγμενο ομως και να ξεχεσουμε μαζι ολοι~

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Wed Dec 15, 2010 1:56 am

αν είναι να φάμε ban για τν Κορέα να το φάμε

Back to top Go down
maria95key
♥♥♥♥♥

PostSubject: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Dec 23, 2010 2:08 am

whaaa!
en adexw allo!
exw idi faei arketo kraksimo apo pollous k polles..k live!sto sxoleio!oxi se forums,sites k bla bla mono!
diavasa t s exei grapsei o typos k an en psofisei sydoma tha ein polyyyyyyyy krima!

k re c..ein toso pareksigimeni i kpop k genika oli i korea!(k exw logo p lew mono g korea k oxi k japan)
epeidi k mono oi kobleksares oi ellines gmt tous en katalavainoun ti ts ginetai k t mono rock p kseroun ein metallica apo t mono pop ein lady gaga k an ts peis "asia" s lene Pokemon!!!!
tsadizomai toso ma toso poly!
exn to styl tous(vgainoun agoria eksw me roz swlina k en gyrizei oute enas na koitaksei perierga!)en ein kobleksikoi k oute krazoun ton kathena gia ta gousta t!
sr sr an t parakana alla ithela epitelous kapou na to pw!
synxizomai mesimeriatika xD

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Dec 23, 2010 4:38 am

Χαχαχαχα ήταν πετυχημένο το σχόλιό του όμως!
Anyway τι περιμένεις καλό μου να ακούσεις σε τέτοιο φόρουμ?
Εγώ που ποτέ δεν ήμουν φαν της μέταλ αν μου έδειχνες μια φωτο με έναν μαλλιά και μου λεγες "τι θεός είναι αυτός" θα αναρωτιόμουν αν επικοινωνείς.Ο καθένας με το fandom του.

♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Dec 23, 2010 5:56 am

Πραγματικά είναι εξοργιστικό αυτό το πράγμα!! Μια ίδια κατάσταση βιώνω κι εγώ με τους συγγενείς μου. Τους αγαπώ, τους εκτιμώ, αλλά την αντιμετώπισή τους στο θέμα της kpop δεν την αντέχω! Ο πατέρας μου μού λέει ότι "για κοπελίτσες είναι όμορφες" και ο θείος μου λέει πως η κλανιά (έτσι ακριβώς το λέει, δεν μπορώ να το πω πιο κόσμια) του Freddie Mercury (!!!) έκανε εκατό φορές πιο μεγάλη επιτυχία απ' ότι έκανε το πιο μεγάλο hit τους!! Μα είναι να μην εξοργίζεσαι με τέτοιου είδους σχόλια;
Back to top Go down
maria95key
♥♥♥♥♥

PostSubject: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Dec 23, 2010 9:43 am

ta neura m!!
kaneis en sevetai!
dropi...

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Dec 23, 2010 1:36 pm

no comment no comment no comment...

trantaxta epixeirimata pantws
oti einai koritsia

Back to top Go down
Sj4ever
♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Dec 24, 2010 8:05 am

Δεν είναι μόνο αυτό... Από παντού βομβαρδίζομαι από επιχειρήματα όπως "δεν έχουν αυθεντικότητα" και "μοιάζουν με τους backstreet boys"! Μα δεν βλέπουν πέρα από τη μύτη τους; Σε μια πρόσφατη συζήτηση επ' αυτού του θέματος με το θείο μου (ο οποίος είμαι σίγουρη πως αν είχατε γνωρίσει από κοντά τώρα δεν θα ζούσε) μου έβρισκε ομοιότητες ανάμεσα στο pajama party των SuJu Και του "I want it that way" των Backstreet Boys!! Άκουσον άκουσον!

Και για να είστε και σίγουροι πως ομοιότητες ανάμεσα στα δύο vids δεν υπάρχουν ορίστε:

Last edited by Sj4ever on Sat Dec 25, 2010 12:04 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
maria95key
♥♥♥♥♥

PostSubject: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Dec 24, 2010 8:16 am

εχουμε χασει τα αυγα και τα πασχαλια μου φαινεται!!!

...να μη χαρακτηρισω καλυτερα το τι ειναι οι Backstreet Boys μπροστα στους Super Junior!!!

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Jan 06, 2011 10:51 am

An einai pote dynaton....den antexo allo me tous komple3ikous kai tous kollimenous.
Vare8ika pia na deixno me toso latreia t wallpaper tou kinitou mou p.x. i t pc mou me SHINee,DBSK,B2ST k allous k na m lene pou pane aftoi oi gay kinezoi....
....den fantazeste ti kra3imo tous rixno.

Kollimenoi stn Justin Bieber,Lady Gaga i den 3ero k ego ti allo...den tous logokrino gia t gousto ts k pros 8eou...oute ts kallitexnes alla ean den gnorizeis apo K-pop,please,vgale tn skasmo k akou oti 8eleis kai oxi na tous apokaleis gay i kai ego den 3ero ti allo.

FTANEI PIA!!!
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Jan 06, 2011 11:21 am

1. δεν μπορώ να καταλάβω τα άτομα που ακούν γενικά rnb, pop γιατί κράζουν την αντίστοιχη κορεάτικη σκηνή.είναι το ίδιο είδος μόνο σε άλλη γλώσσα..και ίσα ίσα έχουν και τα χορευτικά που δίνουν μία άλλη νότα στο όλο σύνολο
2. δεν μπορώ να καταλάβω τα άτομα που τόσο εύκολα λένε τους κορεάτες 'gay'.είναι διαφορετική κουλτούρα\νοοτροπία.είμαστε καλύτεροι εμείς που προωθούμε τους 'ανοιχτά πουκάμισα τριχωτό στέρνο και χρυσή αλυσιδάρα'?
3. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στα μάτια των περισσότερων οι Ασιάτες μοιάζουν με γυναίκες..δηλαδή για να ξεχωρίσεις από μία γυναίκα πρέπει να είσαι μουστακαλής με μπυροκοιλιά και τρίχα μέχρι τν πατούσα?

φουλ κομπλεξικοί όπως τους είπα.άμα δεν σου αρέσει κάτι μην το κατακρίνεις.δεν είναι περιέργο που τα μόνο άτομα που θα κράξουν είναι αυτά τα οποία δεν θα κάτσουν ούτε καν να αφιερώσουν 1 λεπτό από τν χρόνο τους για να ακούσουν 1 μόνο k-pop τραγούδι.όσοι έχουν κάτσει να ασχοληθούν λίγο παραπάνω 1. είτε πωρώθηκαν 2. είτε είπαν 'οκ καλοί απλώς όχι του γούστου μου'.

Back to top Go down
Replay-Doo
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Jan 06, 2011 11:31 am

Pesta ta de~

Afto skeftomoun k ego...oi antres dld prepei na einai trixotoi h moustakalides h na pigainoun st mpouzoukia?

Logokrinoun t diaforetiko dixos na gnorizoun oti den exoume tis idies siny8ies,tropoys zois,nootropia kai ta loipa.

Giati gia na leme k tin ali8eia,ego den hmoun apo tin arxi mesa s ola afta alla otan ekatsa sovara na akouso k na asxoli8o.....KOLLISA GIA TA KALA!!!!!
Back to top Go down
mrsmeneguzzi

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Jan 06, 2011 1:46 pm

Goregasm wrote:
1. δεν μπορώ να καταλάβω τα άτομα που ακούν γενικά rnb, pop γιατί κράζουν την αντίστοιχη κορεάτικη σκηνή.είναι το ίδιο είδος μόνο σε άλλη γλώσσα..και ίσα ίσα έχουν και τα χορευτικά που δίνουν μία άλλη νότα στο όλο σύνολο
2. δεν μπορώ να καταλάβω τα άτομα που τόσο εύκολα λένε τους κορεάτες 'gay'.είναι διαφορετική κουλτούρα\νοοτροπία.είμαστε καλύτεροι εμείς που προωθούμε τους 'ανοιχτά πουκάμισα τριχωτό στέρνο και χρυσή αλυσιδάρα'?
3. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στα μάτια των περισσότερων οι Ασιάτες μοιάζουν με γυναίκες..δηλαδή για να ξεχωρίσεις από μία γυναίκα πρέπει να είσαι μουστακαλής με μπυροκοιλιά και τρίχα μέχρι τν πατούσα?

φουλ κομπλεξικοί όπως τους είπα.άμα δεν σου αρέσει κάτι μην το κατακρίνεις.δεν είναι περιέργο που τα μόνο άτομα που θα κράξουν είναι αυτά τα οποία δεν θα κάτσουν ούτε καν να αφιερώσουν 1 λεπτό από τν χρόνο τους για να ακούσουν 1 μόνο k-pop τραγούδι.όσοι έχουν κάτσει να ασχοληθούν λίγο παραπάνω 1. είτε πωρώθηκαν 2. είτε είπαν 'οκ καλοί απλώς όχι του γούστου μου'.

Αχ πόσο συμφωνώ! Αλλά πλέον ότι και να λένε δεν μου καίγεται καρφάκι!

Αλλά καταντάει και λίγο βαρετό όλο τα ιδια και τα ιδια λένε!
"Πάλι κινεζικες σειρές βλέπεις; (δεν βλέπω και κινεζικες)"
"Όλοι ίδιοι είναι πως τους ξεχωρίζεις;" (υπάρχουν και άλλες χώρες εκτος της Κίνας στην Ασία, hellooo)!
"ΑΥΤΟΣ είναι αγόρι ή κορίτσι!"

1. Καλά αυτό νι, ειδικά όταν μου λένε αφού δεν καταλαβαίνω τι λέει το τραγούδι γιατί το ακούω. Ειδικά άτομα που ακούνε αγγλικά τραγούδια και ξέρουν μόνο τι θα πει bye! Αυτοί δηλαδή τι καταλαβαίνουν!
Back to top Go down
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Thu Jan 06, 2011 2:09 pm

anime, j\k drama = κινέζικα.καθημερινότητα από όταν ήμουν 12 χρονών.j-pop = hana montana k-pop= κάτι ανάμεσα σε fail Bieber και Backstreet Boys.

Back to top Go down
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Fri Jan 07, 2011 10:51 pm

pwpw ti xwriates thee mou!!!
dld kai egw akouw metal kai exw kai pollous filous metalades kai 3erw ti ounovandaloi einai oloi tetoia antimetopisi den eixa!!!(gt ama eixa tha etrwgan to 3ulo tis arkoudas!!pragmatika!!)
emena sinithws mou lene oloi idioi einai!mono diaforetika mallia exoun i pali kinezous akous? kai tetoia!!
alla auto einai e3orgistiko!!!dld nta3ei vre paidi mou katalavame ti eparxiotis eisai alla min to deixneis pantou!!(kai otan lew xwriatis kai etsi den ennow oti einai apo xwria apla den exoun tropous kai einai amorfotoi kai tetoia min pare3igithei kamia lol! ) tespa egw lew na pame na tous 3exesoume omadikws gia na mathoun ti esti kpop lovers!!
kai auto me tous suju!! eleos
oi backstreet boys oute stil exoun oute prosopikotita klassiko amerikaniko group kai oute ta podia tous den boroun na paroun!!!(offense twra alla ti na kanw!???!)
eimai ws edw twra me auta pou eida!!!!

♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Sat Jan 08, 2011 1:31 am

Ναι, και κατά τα άλλα τους λες "Ξέρεις κάτι, αυτό που κάνεις είναι ρατσισμός" και σου απαντάνε "εγώ ρατσιστής, ΠΩΣ ΣΟΥ 'ΡΘΕ;" Αλλά, θα 'ρθει μια μέρα που θα πάρω το αίμα μου πίσω. Ακούει ο κάθε ένας Μότσαρτ και Pink Martini και και αυτό του δίνει αυτομάτως το δικαίωμα και κοροϊδεύει κάθε άλλο είδος μουσικής που στην τελική μπορεί να είναι και καλύτερο! Εγώ πάντως στην kpop βρήκα κάτι που δεν υπάρχει ούτε στην αμερικάνικη ούτε σε καμία άλλη pop: ανθρώπους που δουλεύουν μέχρι να πέσουν κάτω και σέβονται τους φαν τους. Κι από πάνω, έχουν τους antis, και τους σέβονται και αυτούς. Μα γιατί να μην μπορούν να δεχτούν κάτι το διαφορετικό; Ας σου αρέσει η Lady Gaga, δε λέω, κάτι θα της βρίσκεις. Αλλά πάω στοίχημα ότι την ακούς μόνο και μόνο επειδή την ακούει κι ο (κάθε) Δημήτρης κι η (κάθε) Μαρία. *disappointed*
Back to top Go down
maria95key
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Sat Jan 08, 2011 8:22 am

ena tha pw...
exw wallpaper st pc ton Hongki(ton theo kouklo glyka Hongki..meta ton Kibummie m pada)

k ithele o appa m na dei kt fotografies p exw traviksei k ton vlepei k leei,op,poia ein auti?k t lew,vre koita na deis pou TON berdepsame!k m leei,agori ein autooo??k tou kanw,gt???EN FAINETAI??
k m leei,ela re me tin aderfara akrivws etc!!!!! !!!!sorry alla eprepe na to pw..
k tou lew,aman mwre oloi sas!les k o adras prepei na milaei san dalikeris k na pigainei sta bouzoukia gia na ein adras!!k petagetai o bro m k leei,re maria vazeis autous panw apo emas?(i eksypnada kai kala)
k tou lew,aplws MATHETE NA SEVESTE!k en milise to xazo!
k o pateras m leei,ela twra p ein agori auto!k tou kanw,ama thes kiolas!..egw enan tetoio tha s ferw!k evale ta gelia!!!!

DROPI! k AISXOS!
AMAN!!!

stenomyaloi me oli ti simasia tis leksis!!

ama tous plakwsw olous kamia meraaaaa tha mou lene oti ftaiw kiolas meta!!
mono i mana m me ypostirizei k tis arec k o Yunho!..hahahahahaha (k o Taemin alla tcp)

polla eipa alla tcp..toulaxiston edw borw na ta lew...

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Sun Jan 09, 2011 1:50 am

Εσύ πάντως μην τους καλέσεις στο γάμο σου! lol! Και ξέρεις, μερικοί είναι και ορθόδοξοι (όχι ότι μας νοιάζει και το θρήσκευμα,δηλαδή). Πιο μεγάλη ευκολία. Δεν θα χρειαστεί να κάνετε 2 γάμους ή να παντρευτείτε σε Δημαρχείο.

Εμένα πάντως μόνο η γιαγιάκα μου με υποστηρίζει. Να δεις χαρές που έκανε όταν της είπα ότι ο Siwon είναι ορθόδοξος! Όμορφο παιδί τον ανεβάζει γλυκούλη τον κατεβάζει!! lol!
Back to top Go down
Saezuruko-chan
♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Mon Jan 10, 2011 12:29 pm

aaaa twra to eida auto to topic!!!
re paidia ti sxoliasmoi einai autoi!!!!!!!!eipame k meis na kraththoume oi dusmoires alla den paei allo pia!!!!!
oxi na ta lene k metalagmena ta kahmena mas ta koreatakia!!!!!
loipon ta phra twra!!!!!!!!!i am sick and tired na akouw tetoies malakies!!!!akous ekei uvridio!!!!!ma einai kala??ntip ga ntip!!!!!!
ti paparies thee m!!!!dld mono oi a3uristoi axtenisth k vromiarides p exoun na loustoun apootan egennhthikan thewrountai wraioi??????ai dto diaolo pia!!!p den mporoune na doune pera apo th muth tous!!!!
les k fwrane paropides oi malakes!!!!!mathan ekei pera se ena gamhmeno protupo k aintaaaa amesws!!!oti einai diaforetiko to vafthzoume metalagmeno!!!!
aisixtir!!!!!paliohlithioi!!!!!exw varethei na m tous vrizetai!!!!!!les k seis eiste kalutera!!!ante apo dw!!!pirloni di merda!!!!teste di cazzo!!!k nn sapete piu k dire tranne k cazzate di merda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorry paidia...alla ithela na ta pw kapou...(diekopsa k tis sunedries ston psuxologo ...katalavenetai...)

~L.O.V.E boy~
Back to top Go down
http://saezuruko.deviantart.com/
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Tue Jan 11, 2011 2:54 am

xwriates r c ti na peis.... toulaxiston autoi pou apokalloun metalagmenous boroun na mazepsoun perissoteres gomenes apo oses tha borousan na mazepsoun autoi se mia zwi(klassiki ataka alla poli alithini) kai to 3eroun auto kai gia auto theloun na niwsoun kalitera....ti na peis? koble3ikoi!!!

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Tue Jan 11, 2011 4:00 am

Saezuruko-chan wrote:
aaaa twra to eida auto to topic!!!
re paidia ti sxoliasmoi einai autoi!!!!!!!!eipame k meis na kraththoume oi dusmoires alla den paei allo pia!!!!!
oxi na ta lene k metalagmena ta kahmena mas ta koreatakia!!!!!
loipon ta phra twra!!!!!!!!!i am sick and tired na akouw tetoies malakies!!!!akous ekei uvridio!!!!!ma einai kala??ntip ga ntip!!!!!!
ti paparies thee m!!!!dld mono oi a3uristoi axtenisth k vromiarides p exoun na loustoun apootan egennhthikan thewrountai wraioi??????ai dto diaolo pia!!!p den mporoune na doune pera apo th muth tous!!!!
les k fwrane paropides oi malakes!!!!!mathan ekei pera se ena gamhmeno protupo k aintaaaa amesws!!!oti einai diaforetiko to vafthzoume metalagmeno!!!!
aisixtir!!!!!paliohlithioi!!!!!exw varethei na m tous vrizetai!!!!!!les k seis eiste kalutera!!!ante apo dw!!!pirloni di merda!!!!teste di cazzo!!!k nn sapete piu k dire tranne k cazzate di merda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorry paidia...alla ithela na ta pw kapou...(diekopsa k tis sunedries ston psuxologo ...katalavenetai...)

OMK
exeis toso ma TOSO DIKIO!!!!
dld pragmatika en paizei na isyxoun perissotero auta p les ap'oti idi isxyoun!!(em...nai...tecpa...)
ypoklinomai sta yperSOFA sou logia!!!!

btw heres something for all these TRASH who sais that pink is for gays..

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   Tue Jan 11, 2011 9:21 am

eeee maa!!!! nai dld pes ta r sungmin agori mou!!!
otan to eida kai egw auto to videaki skeutika auto akrivws!!!
dld kai deixnei tin protimisi tou kai den ntrepetai na tin pei kai dinei kai epixirimata poli logika!!!
sungmin i love you....i just love you.....!!!<3

PostSubject: Re: [RANDOM] στενόμυαλοι.   

Back to top Go down

[RANDOM] στενόμυαλοι.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Random Eyes
» 20 random facts about Guns ‘N Roses’ “Use Your Illusion”
» red-disciple-random hero-spoken
» Random Thoughts