HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 9:34 am

Και το δικό μου είναι σχεδόν έτοιμο, το δικό μου να δεις embarrassing (είναι και βιντεο_

Proud mother of the forum

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 10:39 am

Ola ok!!! Thank you girls!

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 10:48 am

το δικό μου έφτασε, δεν έφτασε;;;

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 11:02 am

Nai eftase!

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 11:06 am

Ok!!!!! χίλια θανξ και χίλια συγνώμη για το πρήξιμο αλλά ο υπολογιστής μου κάνει διάφορα περίεργα τελευταία οπότε ναι...... :Ρ

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 11:44 am

kai egw to eftiaksa kai tha to exeis se ligo lia ...

alla mporw na pw oti einai fail xD ... AHAH

teleftea stigmi to programa pou epeksergazome video ...

dtamatise na epeksergazei video ( k eixa girisei tosa orea...)

so me ton ligo xrono pou eixa eftiaksa kati xD ...

teleiws diaforetiko apo tin prwti idea mesa se 10 lepta ...

tespa ... sorry xD...

Back to top Go down
http://greekpop.asiat-world.com
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Sun Jan 09, 2011 3:13 pm

έστειλα και γω...ευτυχώς είμαστε 3ς μαζί στο video άρα είναι μια χαρά.το video δεν είναι μιά χαρά αλλά οκ... :P

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
Marialena94
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 2:52 am

aish...kala molis tora m irthe...

eprepe n kratisoume kai t NGs na t valoume se 2o videaki...

kala auto sigoura tha itan epitixia!!!

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 2:55 am

emeis vasika to skefthkame alla leme:

1.8a ginoume pou 8a ginoume rezili mn 3eftilistoume teleiws
2.an ta vazame se allo videaki 8a to xaname to paixnidi!!!(ennow oti 8a diarkouse kana 2wro... xD)
Back to top Go down
Marialena94
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 2:58 am

SHINee_lover_tae wrote:
emeis vasika to skefthkame alla leme:

1.8a ginoume pou 8a ginoume rezili mn 3eftilistoume teleiws
2.an ta vazame se allo videaki 8a to xaname to paixnidi!!!(ennow oti 8a diarkouse kana 2wro... xD)

xD
sosto...
alla tha vazame ta kalitera...(diskolo n apofasizame pia I know..)

eg pou dn borousa n po to girlband??
kolouse i glossa!!!
hahahaha

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 3:13 am

Ποιος άλλος έχει στίλει βίντεο που να είναι μόνη/ος;;;
Κατι μου λέει πως οι περισσότεροι είναι με παρεα,,,,, ωραία πάμε :Ρ Ρεζίλι

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 3:34 am

KLucy wrote:

mpaa...oi parees ein xeiroteres apo ta solo videos xD
emeis treis kopeles k apo tis 5 mexri tin 10 t vrady paleuame gia ena video ts prokopis!!
k vgike mia vlakeia alla tcp ^_^

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 8:14 am

KLucy wrote:

k gw monh m eimai...tha to ekana me parea..alla tlk den ta kanonisame kala k to xasame to treno...
sto diko m video milaw egw (meta apo arketes proves mexri na 3emperdeuthei h glwssa m k na pw to ''lee jonghyun'' xwris na kollaw) alla sthn othonh de fainomai egw...logw pollaplwn oikogeneiakwn parathrhsewn....

~L.O.V.E boy~
Back to top Go down
http://saezuruko.deviantart.com/
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 8:22 am

Hahaha I really feel way better now XDD Thanks!!!

Lol και εγώ το ἰδιο έπαθα!!! Μέχρι που αναγκάστηκα να μάθω να λέω και τα 13 Σουπερ Τζιούνιορ μέλη (ακόμα και τα πρωην) με κάποια σειρά γιατί μπερδευόμουν και δεν ήξερα ποιους είχα πει και ποιούς όχι :Ρ Πάντως και η δικιά μου που πέρασε απέξω την ώρα που έκανα πρόβα κοιτόντας τον τύχο μου είπε <ήσουν που ´σουν, τώρα απέγινες> και ναι...

Last edited by KLucy on Mon Jan 10, 2011 8:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Saezuruko-chan
♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 8:27 am

KLucy wrote:
Hahaha I really fell way better now XDD Thanks!!!

Lol και εγώ το ἰδιο έπαθα!!! Μέχρι που αναγκάστηκα να μάθω να λέω και τα 13 Σουπερ Τζιούνιορ μέλη (ακόμα και τα πρωην) γιατί μπερδευόμουν και δεν ήξερα ποιους είχα πει και ποιούς όχι :Ρ Πάντως και η δικιά μου που πέρασε απέξω την ώρα που έκανα πρόβα κοιτόντας τον τύχο μου είπε <ήσουν που ´σουν, τώρα απέγινες> και ναι...

aaaa your mummy was calm!!!!eprepe na deis th dikia m pws ekane!!!!!ti ithela k gw k to ekena to video sto patriko m?????? .....twra sto video emfanizetai kt allo........(alla milaw egw..)elpizw h lia na mhn me kremasei anapoda!!!!!
pantws mpravo s p emathes olous tous suju!!!egw akoma dn a3iwthika...3erw mono autous p m aresoun....
alla as mhn vgainoume apo to thema...

~L.O.V.E boy~
Back to top Go down
http://saezuruko.deviantart.com/
Goregasm
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 10, 2011 11:11 am

Saezuruko-chan wrote:
KLucy wrote:
Hahaha I really fell way better now XDD Thanks!!!

Lol και εγώ το ἰδιο έπαθα!!! Μέχρι που αναγκάστηκα να μάθω να λέω και τα 13 Σουπερ Τζιούνιορ μέλη (ακόμα και τα πρωην) γιατί μπερδευόμουν και δεν ήξερα ποιους είχα πει και ποιούς όχι :Ρ Πάντως και η δικιά μου που πέρασε απέξω την ώρα που έκανα πρόβα κοιτόντας τον τύχο μου είπε <ήσουν που ´σουν, τώρα απέγινες> και ναι...

aaaa your mummy was calm!!!!eprepe na deis th dikia m pws ekane!!!!!ti ithela k gw k to ekena to video sto patriko m?????? .....twra sto video emfanizetai kt allo........(alla milaw egw..)elpizw h lia na mhn me kremasei anapoda!!!!!
pantws mpravo s p emathes olous tous suju!!!egw akoma dn a3iwthika...3erw mono autous p m aresoun....
alla as mhn vgainoume apo to thema...

Θα πέσει η φωτιά και το αστραφτερό χαμόγελο του Kibum να σε κάψει :|

'....they don't even throw fits when antis come their way and try to diss their OTP.They handle it in a very mature way and realize not everyone will agree with them.It annoes me that people have to be so mean towards them about something they just DON'T agree with.'
~Love my soulmates, support Yunjae

Back to top Go down
sofunoyume
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 3:42 am

πφφ.. και εγώ που τα ξέρω τα ονοματα τους και τα ειπα ολων συνειδητοποιησα οτι δεν ειπα henry and zhoumi... *oxi οτι ηξερα να το προφερω το zhoumi xD*
αλλα τωρα ο κοσμος θα νομιζει οτι ειμαι only 13 και θα με λιντσαρουν!~!

-Semi hiatus -

Back to top Go down
http://flavors.me/sofunim#_
maria95key
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 3:43 am

ade k o Key voithos me ta videakia p anevasame...

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 3:52 am

sofunoyume wrote:
πφφ.. και εγώ που τα ξέρω τα ονοματα τους και τα ειπα ολων συνειδητοποιησα οτι δεν ειπα henry and zhoumi... *oxi οτι ηξερα να το προφερω το zhoumi xD*

O.O Λολ και εγώ μόνο τώρα συνηδιτοποιησα πως τους ξέχασα....... ωραία πάμε...
Ντάξει για μας πάντως τις ELF είναι αυτονόητο να ξέρουμε τα ονόματα των παιδιών μας απ'έξω, μόνο που είναι τόσο πολλοι που όταν προσπαθείς να τους πεις όλου, ξεχνάς ποιους έχεις πει και ποιους όχι ...... Τεσπα, το επόμενο θα φροντίζουμε να το κάνουμε καλύτερο.... (τουλάχιστον εγώ γιατί είναι λίγο κάπως και είμαι σα χαζοχαρούμενο....)

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 5:26 am

KLucy wrote:
sofunoyume wrote:

Ντάξει για μας πάντως τις ELF είναι αυτονόητο να ξέρουμε τα ονόματα των παιδιών μας απ'έξω, μόνο που είναι τόσο πολλοι που όταν προσπαθείς να τους πεις όλου, ξεχνάς ποιους έχεις πει και ποιους όχι ...... Τεσπα, το επόμενο θα φροντίζουμε να το κάνουμε καλύτερο.... (τουλάχιστον εγώ γιατί είναι λίγο κάπως και είμαι σα χαζοχαρούμενο....)

paidia egw kai na ekana videaki(pou distixws den borw na kanw... )
mono tous 13 tha elega...kai oti thelete as lete! egw ton henry kai ton zhou mi tous agapw tous ektimw alla den tous thewrw super junior... gia mena einai super junior-M(pou einai ousiastika!!den einai SUPER super junior sketo!!) gt oi alithinoi suju gia mena einai auta ta 13 manarakia pou lete kai eseis.. den borw na tous thewrisw ton henry kai ton zhou mi suju oso kai na prospathw....(no offense guys i still love you! :P)

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 9:37 am

KLucy wrote:
Spoiler:

Χαχα και εγω το παθαινα αυτο!! Αρχιζα να λεω κ ξεχνουσα ποιυς ειπα στην αρχη μετα απο λιγο!! xD
Αλλά μετα τους εμαθα με ηλικιακη σειρα και τελειωσε το θεμα ευτυχως!
Kαι μην ανησυχεις, ολοι σαν χαζοχαρουμενα ακουγομαστε!!! δεν νοειται FAN που δεν ειναι χαζοχαρουμενος!!

Quote :
paidia egw kai na ekana videaki(pou distixws den borw na kanw... )
mono tous 13 tha elega...kai oti thelete as lete! egw ton henry kai ton zhou mi tous agapw tous ektimw alla den tous thewrw super junior... gia mena einai super junior-M(pou einai ousiastika!!den einai SUPER super junior sketo!!) gt oi alithinoi suju gia mena einai auta ta 13 manarakia pou lete kai eseis.. den borw na tous thewrisw ton henry kai ton zhou mi suju oso kai na prospathw....(no offense guys i still love you! :P)

Kοιτα, ουτε εγω μπορω να πω οτι εχω παρακολουθησει οοολη την σταδιοδρομια των Suju-m... xD Oποτε δεν ξερω για τον Henry k ton Zhoumi οσα ξερω για τους 13, και δεν εχω ασχοληθει τοοοσο πολυ γενικως...
Αλλά με το ολο θεμα "only 13" και τετοια
-στο οποιο ειμαι ΚΑΘΕΤΑ αντιθετη, πιστευω στο 13+2 =) -
θελω να ειμαι σιγουρη οτι δεν τους αφηνω απ'εξω... Αφου τους δεχθηκαν οι suju εγω δεν εχω λογο να διαφωνω! Ιδιαίτερα για τον Henry που τον καημενο τον γιουχαραν πανω στη σκηνη... =( Και ειναι πολυ αδικο γιατι στο κατω κατω ΤΙΜΗ μας να ναι εστω suju-m.. ειναι φοβερο ταλεντο στο βιολι! =Ο
Οποτε καταλαβες... I'm not exactly Henry-Zhoumi biased αλλά τους εκτιμω και τους δεχομαι!~

[quote]

-Semi hiatus -

Back to top Go down
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 9:55 am

oxi den lew oti den tous ektimw alla gia na leme tin alitheia den einai ousiastika stous suju einai stous suju-m.....auto kai den borw na lew einai 15 den mou bganei...an kai eidika ton henry ton sibathw poli.... alla epeidi etsi tous ematha den borw na alla3w....gia mena allo suju kai allo suju-m

♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Tue Jan 11, 2011 10:39 am

Καταλαβα τι λες... Έχεις ενα δικιο...
*οκ ειμαι off topic xD*

λοιπον!! KAI TO ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ERUTAIYOU ΕΤΟΙΜΟ!!
ΣΤΑΛΘΗΚΕ!
Ευχαριστουμε την admin μας που ανεχεται την χαζομαρα που μας δερνει
(το καναμε δευτερη φορα γτ σβησαμε καταλαθως το πρωτο -.-)
και που μας εδωσε διορια αλλη μια μερα~

ps @ Lia-ssi: Το καναμε όπως είχαμε πει, η μία μιλάει για ένα group και η αλλη για το αλλο ξεχωριστα, απλα ειναι σε ενα αρχειο/βιντεακι...
Back to top Go down
Angrvaðill

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 24, 2011 3:03 am

axouuuu ti gamatooooooooooo sto epomeno peite moy na parw meros kai egwwww <3
poy borw na to dw to video? thelw na sas dwwwwwww

Back to top Go down
hotdbsk.gr

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   Mon Jan 24, 2011 8:20 am

To video den einai etoimo akoma logo e3etastikhs kai epeidh exw pe8anei sto diavasma! Molis me to kalo teleiwsw thn e3etastikh mou, 8a kanw to video kai to link 8a to valw kai edw!

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: 1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]   

Back to top Go down

1st Greek Kpop Lovers' Project [CLOSED]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Brad Noah from Disciple?? A Solo Project????
» New Songs from Project 86 and Staple
» Lovers Rock 12" selection (3 mixes! - November 2009)
» Modern Lovers
» DJ Kenny - Cultural Lovers Rock 13