HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

[RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
hotdbsk.gr
Proud mother of the forum

PostSubject: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Mon Nov 01, 2010 7:55 am

Dn arxizw egw......! Perimenw esas prwta~

lovingyoochun | onlyx-5
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!

Last edited by hotdbsk.gr on Wed Dec 01, 2010 5:19 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
konnaheartsjae
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Mon Nov 01, 2010 8:11 am

auti tn periodo me ts snsd! 8a pigaina gia pswnia me tiffany kai jessica
8a eblepa pws zoun sto dorm ts kai pws trexoun panw katw oli mera ka8ws proetoimazontai gia to comeback.
8a blepa apo konta ti skata xrisimopoiei i yoona kai exei toso ka8aro proswpo,
8a akouga prwto xeri ti ginetai me seohyun kai yonghwa(^_~),
8a ebaza tn taeyeon na mou tragoudaei oli tn wra,
8a koroideua tn sunny pou ka8etai mprosta stn tv san kamia ajumma(lol)
8a baza tn hyoyeon kai tn yuri na mou ma8oun kamia routina giati dn ta pianw eukola
kai epeidi i sooyoung exei polu fasi suni8ws se shows 8a akouga ta asteia ts me ts wres~
genika pisteuw 8a itan polu cool an ts iksera kai eimastan files~ bebaia 8a imoun i ligotero omorfi alla dn peirazei! lol
Back to top Go down
nalty7
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Mon Nov 01, 2010 8:14 am

Μόνο ένα γκρουπ επιλέγουμε?Σόλο καλλιτέχνες μπορούμε να βάλουμε?

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Mon Nov 01, 2010 8:28 am

Nai Flora mporeis na valeis ton Rain kai na e3hghseis pws 8a pernouses mia mera mazi tou! LOL!!
Feel free~

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
midnight_melody
♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Tue Nov 02, 2010 6:41 am

hmmm ki ayto teleio post ax vre liakiiiiii aytes oi idees sou ta spaneeeee.....
egw loipon me tin seira mou tha dialega fysika shinee hahahha prwtotypo hahaha
emmmm exw pollous logous vasika alla tha eksigisw ta pio periektika.....hmmm an eixa mia mera me tous shinee tha frontiza na itan aksexasti gia olous mas me arketo paixnidi kai geliaaaaa tha pigainame sto louna park kai tha gelagame me tin psixi mas me ta asteia kai tis plakes tha paizame mpougelooooo hahaha tha pigainame gia pswnia stin topiki agora oloi mazi kai tha kaname vlakeies dokimazontas rouxa kai ta sxetika......hmmmm isws na kaname kanena extreme spor an kai den me peirazei na to paraleipsw ayto.....hmmm tha pigainame se karaoke room kai tha tragoudagane me tis wresssss enw egw tha tous koitazw apo tin gwniaaa kyaaaaaa ayto einai ena apo ta oneira mou...hmmm kata to vradaki pou tha xalarwname apo tin treli mera kai wres prin fygw tha tous elega gia tin ellada kai pws einai kai fysika tha zitousa plirofories kai ta sxetika gia korea kai gia tous eaytous tous....oxi paparazzi plirofories apla xalari kouventoula kai telos tha ekleina me to na pw ston kathena gia mia kopela apo edw pou ton thelei(antistoixa se olous) to poso simantikos mporei na ginei enas anthrwpos gia tous aplous thnitous san emas hahahha kai ta aisthimata twn koritsiwn pou kserw pws einai alithina tha prospathousa na tous kanw na tis gnwrisoun p.x jonghyun tha tou elega gia tin imouto mas kai pisteyw tha tin agapouse....onew gia tin barbara mas fysika kai tha ksetrelenotannnn.....key gia tin labrini masss ta evriske tin diva psixi tou....taemin den mou exei pei kamia alla fysika kai tha milousa an eixa kapoia sto myalo mou kai ton ithele.....kai minho to idio....pisteyw pws den exoun tin eykairia na gnwrisoun kai logo xronou kai epeidi einai diasimoi anthrwpous san kai ola esas ta koritsia kai pragmatika tha ksetrelenontan kai mono me tin idea na sas gnwrisoun isws an kapoios tous milouse genika stous stars na synithizan na kanoun dating kai me fans koritsia i apla koritsia ennow pou tha eixan poly honest sxesi kai yperoxiii......aaaaa pera po shinee fysika exw pollous pou thelw na tous milisw sto myalo mou fysikaaaaaaaaaaaaaaaa yoonchunnnnnnnnnnnnnnnnnnn gia tin liaaaaa massss kai tosous allous......makari na mporousa einai apo ta oneira mou ki ayto!!!

Once a SHINEE always shininggggggg!!!!!
Back to top Go down
nalty7
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Wed Nov 03, 2010 3:28 am

hotdbsk.gr wrote:
Nai Flora mporeis na valeis ton Rain kai na e3hghseis pws 8a pernouses mia mera mazi tou! LOL!!
Feel free~
Καλέ τι να τον κάνω ολόκληρη μέρα τον Rain?Άσε που εγώ δε τους μπορώ τους άνδρες Καρκίνους.

Anyway αφού το σκέφτηκα πολύ αποφάσισα να επιλέξω τους Big Bang.
Πρώτα απ'όλα θα ήτανε δούλοι μου γιατί εγώ θα ήμουν ο άνδρας του σπιτιού(και θα έπαιζα τάβλι με τη Σοφία ενώ οι "γυναίκες" θα μαγείρευαν όπως φαντάζεται και η Νένα XD).Επομένως θα έβαζα τον TaeYang που δεν με ενδιαφέρει καθόλου να πλύνει,να καθαρίσει,να μαγειρέψει ώστε να μην τον έχω στα πόδια μου.Το πρωί θα έπαιρνα από το χέρι τον GD και θα πηγαίναμε για shopping therapy στη Seoul.Εκεί που θα περπατούσαμε θα συναντούσαμε τελείως τυχαία την Kahi(είναι φίλοι τα παιδιά) και θα ερχόταν κι αυτή μαζί μας.
Το μεσημέρι θα πήγαινα για φαγητό με τον Seungri ώστε να μου φτιάχνει τη διάθεση διαρκώς.Αν και στο τέλος πιο πιθανόν είναι ότι θα του έριχνα το πιάτο στο κεφάλι.
Το βράδυ θα κανόνιζα έξοδο με τον Daesung(σε κάνα μπαράκι) και θα τον πίεζα(εν ολίγοις θα του βαζα το μαχαίρι στο λαιμό) να φέρει και την Hyori.Εκεί τελείως τυχαία θα συναντούσαμε και τον Rain τον οποίο θα παρακαλούσα να μου δείξει την χαρακτηριστική σκηνή του Ninja Assassin(εκεί που κρατιέται στα δύο χέρια και σηκώνεται ολόκληρος) ημίγυμνος αν τον βόλευε.Και θα κανόνιζα blind date μεταξύ JYP και Νένας(με απώτερο σκοπό να του πάρουμε την εταιρία φυσικά).
Αφού θα γυρνούσα ξεθεωμένη στο σπίτι των BB θα έβαζα τον TOP να κάνει διάφορα πράγματα(σαν σωστός δούλος που θα ήταν) και να μου δώσει ό,τι υπάρχει στην ντουλάπα του.
Τέλος!

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Wed Nov 03, 2010 8:16 am

midnight_melody wrote:
hmmm ki ayto teleio post ax vre liakiiiiii aytes oi idees sou ta spaneeeee.....
yperoxiii......

Na'sai kala agaph mou!!!

midnight_melody wrote:
aaaaa pera po shinee fysika exw pollous pou thelw na tous milisw sto myalo mou fysikaaaaaaaaaaaaaaaa yoonchunnnnnnnnnnnnnnnnnnn gia tin liaaaaa massss kai tosous allous......makari na mporousa einai apo ta oneira mou ki ayto!!!

Twra 8a klapswwww! Me suggineite polu oles otan me skefteste!!!
Euxaristw poluuuuuu~

nalty7 wrote:

Καλέ τι να τον κάνω ολόκληρη μέρα τον Rain?Άσε που εγώ δε τους μπορώ τους άνδρες Καρκίνους

Ahahahahahahahah!!!!!!! LOL~

lovingyoochun | onlyx-5
Back to top Go down
midnight_melody
♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Wed Nov 03, 2010 8:21 am

liaki baby mouuu always keep the faith in lia.......lia powerrrrrrrr

Once a SHINEE always shininggggggg!!!!!
Back to top Go down
KLucy
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Wed Dec 15, 2010 8:46 am

Hohoho Super Junior 100% !!!!

Μια μέρα δεν αρκεί!!!! Αλλά και πάλι θα έδινα τα πάντα για να περάσω όντως μια μέρα με τα παιδια! :3
(omg, μόνο η σκέψη ότι θα με περιτριγυρίζουν 10 θεοι,...... )
Πρώτα το πρωί θα πηγαίναμε στην sauna, (I want to see them sweat) μετάστην πισίνα (θέλω να τους δω τοπλες!!!! :Q____)
lol I sound like a total pervert... o.o...
Μετά θα τους ακουλουθούσα όπου θα πηγαίνανε για πρόβα, όπου ο Heechul oppa, θα έκανε ένα μικρό διάλειμμα και θα ερχόταν να μου μιλίσει, και θα ανταλλάζαμε κινητά και μέιλ.... <3
Later, θα γυρνούσαμε στα ντορμς και με τον Eunhyuk, όπου θα φτιάχναμε φαγητό καταστροφικό :P and then PJ party!!!!! :O With Heechul and his pink pjs και να λέμε τρομαχτικές ιστορίες όπου επιδή θα φοβόμουν ο Siwon o bodyguard μου θα με αγκάλιαζε :ΟΟΟΟΟ
After that I think I could die happy

Και μετά ξύπνισα
Back to top Go down
ellieBC
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Fri Jan 07, 2011 11:12 pm

*ena mikro editaki gt alla3an polla apo tote pou apantisa se auto to topic xD*

me tous super junior STANDARD! tha kaname kathe lepto kai apo mia vlakeia!!tha organwname farses me ton kyu, tha paizame games kai tha ton 3eskiza...muahahhahaha xD o siwon tha mou mathaine basket tha epaiza to abc game me ton donghae, tha zitousa ena potiri nero apo ton heenim kai tha mou arxize ta yoo wazzaap man~ xD mallon me ton hee tha plakwnomastan oligon ti alla tha rixname gelio!! o hyukie tha me ekane training sto popping o shindong tha me ekane na min borw na parw anasa apo ta gelia o sungmin tha mou tragoudouse me tin kithara o wookie tha mou mathaine to super mario sto piano o hangeng tha mou mageireue kai tha kremotan apo ta xeilia mou na tou pw pws mou fanike o kangin tha to epaize gois me ton kibum tha sizitagame isixa kai wraia me ton yesung tha pigainame volta sto zwologiko kai me ton leader...me ton leader!! tha kaname ola auta mazi!! xD pfff tosa polla pragmata!!! episis o henry tha mou mathaine violi kai tha prospathousa na peisw ton zhou mi na ginei gay gia na xarei i sofia unnie!! xD pwpw para polla pragmata tha kana vasika mazi tous pou den borw na lew twra!!! anyway ktlvate panw katw!! xD

Last edited by ellieBC on Thu Mar 24, 2011 9:38 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sj4ever
♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Sat Jan 08, 2011 12:50 am

SUJU, SUJU!! (και ετοιμαστείτε για πολύ διάβασμα γιατί θα συμπεριλάβω και τους 15)

Πρώτα απ' όλα θα θα έβαζα τον Teukie να μου εξιστορηθεί ΟΛΕΣ τις δυσκολίες της αρχηγίας και, φυσικά, να κλάψει στον ώμο μου . Μετά, θα ζητούσα από τον Hee να βγάλουμε μία φωτογραφία και μετά να την ανεβάσει στο twitter του (πολύ ζήλεψα όταν είδα αυτή με τη Sulli). Ύστερα θα έβαζα τους lead vocalists (Yesungie,Kyu,Wookie) να μου λένε τραγούδια και εν τω μεταξύ θα κοιμόμουν στην αγκαλιά του Siwonie Όταν θα ξύπναγα θα ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ τον Hyukie να χορέψει, μετά θα ζητούσα από τον Shindong να μου γνωρίσει την κοπέλα του και να μου δώσει μία πρόσκληση για το γάμο. Αργότερα, θα έτρωγα ramen με τον Hae και θα έβαζα τον Minnie να μου παίξει ένα solo στην κιθάρα του. Μετά θα γνώριζα τον Kangin μέσω τηλεφώνου και ύστερα θα ζητούσα από την Kibummie να μου χαμογελάει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Ύστερα, θα έστελνα mails στον Geng. Μετά, θα ζήτούσα από τον Henry Να μου δείξει τον πανέμορφο σκύλο που έχει και θα ρωτούσα τον Zhou Mi να μου μάθει κινέζικα!!

Τώρα που το σκέφτομαι, αυτή θα ήταν η καλύτερη μέρα της ζωής μου!!
Back to top Go down
SHINee_lover_tae
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Sat Jan 08, 2011 1:30 am

midnight_melody kai ellieBC me kalupsatea poluta!!!!!
sunduaste auta ta 2 post(an kai einai polla an sunduastoun) kai tan-tan!!!exete thn dikia mou mera me SHINee!!!!!

midnight_melody wrote:
taemin den mou exei pei kamia alla fysika kai tha milousa an eixa kapoia sto myalo mou kai ton ithele

an den se peirazei upologize emena gia Taemin...(ektos ki an vreis kapoia allh pou 8es na valeis...8a s xrwstousa aiwnia eugnwmosunh pantws!!!!)
Back to top Go down
~*i<3MyShInEEbOys*~
♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Mon Feb 28, 2011 1:56 am

Me tous SHINEE me poious allous alla dn m arkei mia mera!XD
Pantws dn kserw ti tha kaname alla to idanikotero gia mena tha htan apla na pame kapou volta h gia kafe kapou p na mhn exei kata protimish alla fangirls gia na einai oloi dikoi m!>.< kai egw na rwtaw k autoi na apantane!!Na mathw ta panta gia olous tous h toulaxiston na mathw kati p dn kserw (na eksakrivwsw k kapoia pragmatakia opws an o onew agapaei toso polu to kotopoulo, an o jonghyun einai toso xalia sto podosfairo k gia thn kopela t an me eperne na to rwtisw auto! poioi einai oi agapimenoi sxediastes k poies oi agapimenes markes t key giati auto to kserw idi we both share the same fashion craziness XD ti mousikh aresei ston taemin k ti thelei na spoudasei molis teliwsei to sxoleio k poies omades einai oi agapimenes tou minho,me poia alla idols kanoune polu parea ktl) kai genika apla na milisw mazi tous!!!
Kala k mia mini sunaulia sto telos ths vradias mono gia mena dn tha me xalage enoeitee!!
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Sat Jun 25, 2011 6:38 am

emena wpos panta h fantasia m orgiazei panta( apo 9anatous,merxi gamous kai diafora alla thn hmera m 9a h9ela na thn perasw me tous............BIGBANG
Leipon prwta 9a erxontousan edw...9a phgena na tous parw apo to aerodromio.9a tous evlepa kai 9a tous filousa[size=9](les kai tous xerw xronia)meta 9a mbename sto autokinito 9a tous phgena spiti 9a tous magireua ellhnika faghta9a xetrelenontanmeta 9a tous phgena mia volta sthn Akropolhsan gnisia ellhnidameta sthn plaka,filopapou,monastiraki,gia souvlakisan gnisia ellhnidakai meta se kanena clubaki sthn 9allasa !
Thn epomenh mera 9a tous gnoriza stous filous m,sto tennis mouZHLEIA YWRA meta spiti m me vradia karaoke & nea kai upno !
Thn trith mera mia mera programatismenh gia sunavlies edw sthn A9hnamazi me allous singers & group kai gledi !
THN pempth kai teleutaiamia mera mono gia mena kai ton GDgia na mhn xexniomaste ! 9a m exomologiotan twnERWTA TOY GIA MENA meta 9a tou elega :jaso:kai 9a ta ftiaxname ! Tote 9a m elegan na paw mazi tous sthn KOREA 9a elega fysika.........NAI9elei kai erwtima.
Etsi 9a feugame gia Korea.

h sunexeia sto epomeno episodeio!MHN TO XASETE !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
YukiYunho
♥♥♥

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   Sun Jun 26, 2011 7:37 am

Φυσικα με τους DBSK
θα πηγαινα το πρωι για ψωνια με τον Changmin μετα και Υoosu για φαγητο
και το βραδυ με Yunjae σινεμα εγω στη μεση και διπλα μου αριστερα και δεξια Υunho και Jae
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: [RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?   

Back to top Go down

[RANDOM] Me poio group 8a h8eles na peraseis mia mera sou kai pws?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cadia NEW Female Rock/Pop Group
» Dave Paris Group
» Random Eyes
» Stalk-Forrest Group
» 20 random facts about Guns ‘N Roses’ “Use Your Illusion”